Jaunumi‎ > ‎

Ziņas

   

5.b klases pārgājiens

Publicēja 2017. gada 14. jūn. 03:50Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2017. gada 14. jūn. 03:51 ]

   
   Mēs, 5.b klase, šī gada 29.maijā devāmies pārgājienā «Daugavas lokos». Vecāki bija parūpējusies par aktivitātēm pārgājiena laikā. Sevišķi mums patika saliedēšanas spēles. Dienas gaitā mums nācās pārbaudīt savu fizisko sagatavotību, komandas spēku, kā arī klases saliedētību. Mums izdevās apgūt orientēšanās iemaņu, apvienojot to ar pikniku un izklaidi. Mēs izcili pavadījām laiku.
   Sirsnīgi pateicamies vecākiem, kuri vienmēr gatavi mums palīdzēt.
   Vēlam drošu un piedzīvojumiem bagātu vasaru!

5.b klase

Piedzīvojums, kas paliks atmiņā

Publicēja 2017. gada 8. jūn. 02:41Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2017. gada 8. jūn. 02:46 ]

   31.maijā Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolēni – Jaungada eglītes dalībnieki un tautas deju kolektīvi „Austriņa” un „Varavīksnīte” apmeklēja „Avārijas Brigādes parku” Lielvārdē.
   Ienākot parkā bērnus satika milzīgs dinozaurs, kurš kustējās un rēca. Tālāk atradās Dinozauru taka ar vis dažnedažādiem kustīgiem dinozauriem, to mazuļiem un pat dinozauru olām! Apbrīnojama bija „Avārijas brigādes” spēļu pilsētiņa, kurā bērni varēja ne tikai apskatīt un nofotografēties ar multfilmas varoņiem, bet pat ienākt bankā, paspēlēt milzīgās dambretes, pabraukt ar mini-mašīnu, pasēdēt vilcienā. Nebeidzamu prieku un jautrību skolēniem sagādāja lēkšana uz Lecam spilvena un Ūdens spilvena. Daudz spēka un veiklības pieprasīja neticami gara virvju trase. Braucot ar velokartu bērni varēja sajust sevi par īstiem braucējiem! Leļļu takā skolēni ieraudzīja apburoši skaistas lelles no mākslinieces Vladlenas. Patīkami pārsteigti bērni bija, atradot mežā krāsainus šūpuļtīklus, uz kuriem KATRS atpūtās un pašūpojās! Pēc visa piedzīvotā bērni apēda gardas pusdienas īpaši aprīkotās nojumēs. Tur pat katrs varēja izrotāt dinozauru cepumus un izkrāsot „Avārijas Brigādes” attēlus.
   Gribētos pateikties Varavīksnes vidusskolas direktorei Ludmilai Senčenkovai par neaizmirstamu, pasakainu piedzīvojumu, kurš noteikti paliks skolēniem atmiņās visu mūžu!!!! 

Видео YouTube TDK vadītāja N.Adamoviča

Piedalīšanās meistarklasē "Praktiski soļi zēnu labskanības veicināšanā"

Publicēja 2017. gada 7. jūn. 02:37Varaviksne Skola

   28.-29.maijā Rīgas Doma kora skolā notika izglītības programmas"Laudamus" meistarklase"Praktiski soļi zēnu labskanības veicināšanā".
   Mūsu Krāslavas novada zēnu kori BUNDZINIEKI pārstāvēja 2 skolotājas -Ilona Aprupe un Rita Andrejeva, un 2 dziedātāji - 5.kl. skolēni Daniils Pantelejenko un Aivars Valters.
   Nodarbības vadīja visiem pazīstami kora diriģenti un mūziķi M. Klišāns, J.Cābulis, T.Gžibovskis un citi. Nodarbību tematika bija dažāda: ritma improvizācija, diriģēšanas ābece, klavierspēle. Bija piedāvātas individuālas solo nodarbības.
   Brīvajā laikā zēni varēja paspēlēt futbolu un citas sporta spēles.
   Otrajā dienā zēni apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku, bet visiespaidīgākais notikums bija dalība Rīgas Doma kora skolas Pavasara koncertā, kur zēni izpildīja V.A.Mocarta skaņdarbu "Veni Sancte spiritus"(tas bija mājas darbs). Koncerts notika Imanta Ziedoņa koncertzālē.
   Mūsu zēni bija patiesi saviļņoti par šajās divās dienās piedzīvoto, viņu acīs bija redzams prieks, jo šādu pieredzi - dziedāt kopā ar profesionālā kora dalībniekiem - viņi ieguva pirmo reizi mūžā.
   Pateicamies Krāslavas novada domei par atbalstu un finansiālo palīdzību!

Видео YouTubeKrāslavas novada mūzikas skolotāju MA vadītāja Rita Andrejeva

10.a klase realizē projektu

Publicēja 2017. gada 6. jūn. 03:56Varaviksne Skola

 
 Katru gadu Krāslavas novada pašvaldība piedāvā jauniešiem piedalīties jauniešu projektu konkursā.
   Šajā mācību gadā 10.a klase rakstīja projektu “Dzīvesprieks bez interneta (Tūrisma diena)”, projekts tika atbalstīts un 30.maijā realizēts gan 1. – 4.klasēs, gan 5. – 8.klasēs.
   10.a klase izsaka pateicību Krāslavas novada pašvaldībai, skolas administrācijai, sporta skolotājiem, Anželai Semjonovai, klašu audzinātājiem, kas palīdzēja realizēt projektu. Orgkomiteja

4.Starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas,deju un modes festivāls "Apskauj mani, māmuliņa!"

Publicēja 2017. gada 6. jūn. 03:51Varaviksne Skola

   
  20.maijā Dagdā notika 4.Starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas,deju un modes festivāls "Apskauj mani, māmuliņa!", kurā piedalījās mūsu skolas meiteņu trio NON STOP.
   Kopā ar ciemiņiem no kaimiņvalstīm - Baltkrievijas, Lietuvas un Igaunijas - varējām izbaudīt pasākumu vairāku stundu garumā. Bērni un jaunieši parādīja savu meistarību, dejojot, dziedot, demonstrējot unikālos modes tērpus. Atmosfēra bija pozitīva!
   Īpašu pateicību gribu teikt vecākam Ērikam Zaikovskim par kopā būšanu un jaukajām trio meitenēm! 

Mūzikas skolotāja Rita Andrejeva

3.a klases ekskursija uz Daugavpili

Publicēja 2017. gada 5. jūn. 03:04Varaviksne Skola

   
   29. maijā Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 3.a klases skolēni piedalījās ekskursijā, kuras laikā apmeklēja Daugavpils cietoksni un iepazinās ar citām pilsētas ievērojamām vietām. Lai ieguvums no ekskursijas būtu vēl lielāks, tika uzaicināta ekskursijas vadītāja, kura ļoti labi un aizraujoši izklāstīja informāciju par Daugavpils ievērojamam vietām, papildinot savus stāstījumus ar dažādām teikām un pasakām, kas ļoti ieinteresēja bērnus, tāpēc viņi labprāt klausījās. Ekskursijas vadītāja arī organizēja un novadīja izglītojošu pasākumu. Skolēni sadalījās komandās un meklēja informāciju par parku un tā dabu. Ekskursija pilnīgi izdevās, jo skolēni ne tikai ieguva jaunu informāciju, ber arī aktīvi pavadīja laiku. 


3.a kl. audzinātāja Tatjana Markušenoka

Konkursā "Es dzīvoju pie jūras" rezultāti

Publicēja 2017. gada 5. jūn. 02:58Varaviksne Skola

   
   Šajā mācību gadā bija organizēts XVI starptautiskais vizuālās mākslas konkurss "Es dzīvoju pie jūras". 3.a klases skolniece Darja Vladimirova piedalījās šajā konkursā un ieguva 2.vietu. Viņa izgatavoja paklājiņu no vilnas diegiem, kuru nosauca "Saulriets pie jūras". Darja tika apbalvota ar diplomu, braucienu uz akvaparku un naudas prēmiju.Paldies par piedalīšanos zīmējuma konkursā

Publicēja 2017. gada 4. jūn. 23:45Varaviksne Skola

   
   Krāslavas novada centrālas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa izsaka pateicību mūsu skolas skolēniem par dalību zīmējumu konkursā "Mans mīļākais dzīvnieks". 
   Paldies par piedalīšanos:
Ligitai Petkevicai ( 6.a kl.), Anastasijai Kožemjacenko ( 6.a kl.), Anželikai Naumovai (6.a kl.), Viktorijai Konošonokai (5.c kl.), Verai Tumaševičai (5.c kl.) un 7.c klases skolēniem.
   Jūs varat apskatīt izstādi bibliotēkā. Paldies par atsaucību bērniem un vecākiem!Vecāku asambleja 2017

Publicēja 2017. gada 1. jūn. 03:44Varaviksne Skola

   2017.gada 30.maijā noritēja 23. Krāslavas Varavīksnes vidusskolas vecāku asambleja. Šogad pateicības saņēma rekordliels skolēnu skaits:
   Zelta pateicības (vidējā balle ne mazāka par 8) saņēma 37 skolēni;
   Sudraba pateicības (vidējā balle ne mazāka par 7) – 74 skolēni;
   Kopā pateicības saņēma 240 skolēni.
   Pateicības par atbalstu un sadarbību saņēma 47 skolēnu vecāki.

Видео YouTube


5.a un 5.b klases draudzīgā audzināšanas stunda "Sagaidot vasaru...", izmantojot jaunas tehnoloģijas.

Publicēja 2017. gada 1. jūn. 00:28Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2017. gada 1. jūn. 03:49 ]

   Pēdējā mācību gada dienā 5.a un 5.b klases skolēni bija aicināti piedalīties Skype konferencē, lai iemācīties pareizi rīkoties, darboties Skype sistēmā un sagatavot novēlējumus vasarai.
   Visi dalībnieki iepriekš sagatavoja ziedlapiņas ar saviem novēlējumiem vasarai. 5.a klases skolēni konferences laikā kopā ar informātikas skolotāju Ilonu Kolodnicku un savu audzinātāju Ilonu Solimu strādāja informātikas kabinetā, 5.b klases skolēni kopā ar savu audzinātāju Alīnu Lukšu strādāja angļu valodas kabinetā.
   Katrs skolēns pēc kārtas lasīja savu novēlējumu jaukai vasarai un pēc tam līmēja ziedlapiņu pie tāfeles. Rezultātā katrā kabinetā katrai klasītei izveidojas skaista puķīte ar novēlējumiem uz ziedlapiņām.
   Bija izlemts saglabāt puķītes līdz rudenim, lai jaunā mācību gada pirmajā skolas dienā salīdzinātu novēlēto ar izpildīto.
   Klases stunda bija pavadīta jautri un interesanti. Mēs ceram, ka viss novēlētais piepildīsies un vasara izdosies!

Видео YouTube


Skolotājas Ilona Kolodnicka un Alīna Lukša

1-10 of 765