Jaunumi‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

„Dzīves kvalitāte”

Publicēja 2013. gada 22. okt. 00:48Varaviksne Skola

   „Dzīves kvalitāte” –  tā bija otrās nodarbības tēma mācību projekta „Skolas, pašvaldības un uzņēmumu ilgtspējīgas sadarbības modelis karjeras attīstības atbalstam” ietvaros.  14.oktobrī mūsu darba grupa runāja par to, ar ko atšķiras jēdzieni „dzīves kvalitāte” un „dzīves līmenis”. Interesanti  bija iepazīties ar dzīves kvalitātes izvērtējuma  metodēm,  pētījumiem par dzīves kvalitāti Rīgā. Mēs lasījām dzīvesgudru cilvēku padomus par to , kā padarīt savu dzīvi laimīgāku.

     Darbam grupās bija piedāvāta spēle „Pamodini guļošu pilsētu!” Tās rezultātā radās dažas idejas. Mūsu grupa aicina visus skolēnus atbalstīt divas akcijas.

         Atbalstīsim 10.a klases akciju un pirmdien, 21.10, atnesīsim uz 205. kab. produktus /putraimus, makaronus, konservētus, marinētus augļus un dārzeņus u.c./. Lūdzam palīdzēt katoļu baznīcai nodrošināt ar pārtiku vecus maznodrošinātus cilvēkus!

         Atbalstīsim 11.a klases iniciatīvu un rīkosim akciju „Tīra skola”! Palīdzēsim mūsu tehniskajiem darbiniekiem sakopt telpas pirms brīvlaika!

Cien. skolēni! Ceram uz Jūsu sapratni un palīdzību!

                                                                                                           Laura Berga, projekta dalībniece.


Comments