Jaunumi‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

„Latvija lasa” 2013

Publicēja 2013. gada 9. jūn. 23:00Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2013. gada 17. jūn. 03:45 ]

   

   29. maijā daudzviet Latvijā norisinājās Lasīšanas dienas zibakcija. Akcijas laikā dalībnieki pilsētās un ciematos, skolās un ielās, bibliotēkās un mājās pulcējās pie grāmatām, lai pirmo reizi Lasīšanas dienas zibakcijā „Latvija lasa” veltītu 15 minūtes kopīgai lasīšanai. 

    Šī zibakcija ir simbolisks atgādinājums tam, ka lasītprasme ir tieši saistīta ar dzīves kvalitāti un ka tā ir jāpilnveido visa mūža garumā.

   5.a, 5.b un 8.a klases skolēni labprāt iesaistījās akcijā „Latvija lasa”.

 Galina Mikulāne, latviešu valodas un literatūras skolotāja


    Šajā mācību gadā piecas mūsu skolas klases, 5.a, 5.c, 6.b, 7.b un 9.c, iesaistījās projektā VIMALA „Vienaudžu mācīšanās  lasītprasmes attīstībai”. Skolēni strādāja  pārī -  lasīja, atstāstīja izlasīto, rezumēja un prognozēja. Šo aktivitāti atbalstīja arī daudzi vecāki. Tieši šogad skolā aizsākās Lasīšanas svētku un Lasīšanas rallija tradīcijas. Cerams, ka mūsu bērni, baudot vasaras brīvlaiku,  jau sāka lasīt skolotāju piedāvātās grāmatas.

   Par lasīšanas nozīmi mēs runājām 29.maijā, kad visā Latvijā notika zibakcia „Latvija lasa”. Tajā iesaistījās arī 7.c un 8.b klases skolēni. Visas fotogrāfijas ir iekļautas Lasīšanas dienas fotogalerijā, kuru var apskatīt www.atbalsts.lu.lv.

                                                                                            V.Purpiša


Comments