...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

10.a klases pārgājiens “Viens par visiem un visi par vienu”

Publicēja 2019. gada 1. maijs 22:54Varaviksne Skola
   Siltā un saulainā 25. aprīļa dienā mūsu klase nolēma izmantot vasarīga laika iespējas un devās pārgājienā gar Daugavas lokiem uz zirgu sētu “Klajumi”. Pārgājiena mērķis bija vēl vairāk saliedēt skolēnus, attīstīt viņu spējas sadarboties, atbalstīt viens otru, rast risinājumus nestandarta situācijās. Šis pārgājiens bija īsts gan spēka, gan prāta pārbaudījums.
   Galvenie pārbaudījumi bija ieplānoti tieši ceļa mērošanas laikā. Bija tādi uzdevumi kuros mums bija jāvēro pilsētas objekti, ātri jāatraujas no zemes, jāmeklē paslēptās mantas, izmantojot dažādas norādes, un jāpārvietojas ierobežotā veidā. Šo pārbaudījumu laikā mums bija jāparāda savs ātrums, reakcija un uzmanība. Un mēs ļoti labi tikām ar to galā.
   Pārnākot uz atpūtas vietu un nedaudz atpūšoties, mums tika piedāvāti vēl daži pārbaudījumi un stafetes, kuras bija saistītas ar komandas dalībnieku saliedētību.
   Kad visi uzdevumi bija izpildīti, mums atlika laiks cīsiņu cepšanai un protams dažādām izpriecām – futbolam, volejbolam un citām komandu spēlēm.
   Pārgājiens bija vienreizējs. Mēs ļoti labi atpūtāmies un uzņēmām jaunus spēkus veiksmīgai mācību gada noslēgšanai. 

YouTube video


10. a klases skolēni
Comments