...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

3.a un 6.b klases pārgājiens

Publicēja 2018. gada 30. maijs 23:42Varaviksne Skola
   25. maijā 3.a un 6.b klases skolēni kopā ar audzinātājām O.Dalecku un A.Lukšu devās pārgājienā uz lauku māju Ūdrīšu pagastā–Podjavu sādžā, kas ir netālu no dzelzceļa stacijas. Pārgājiena mērķis bija ne tikai iepazīt Krāslavas apkārtni, bet arī novērtēt savus spēkus, apmeklējot šķēršļu trasi “ Starp debesīm un zemi”.
   Kopējais ceļa garums ir apmēram 6,7 km. Visi varonīgi izturēja šo pārbaužu joslu, kas bija interesants un aizraujošs piedzīvojums - gan pa asfaltu, gan pa vecu kalnainu celiņu. Paveicās arī ar laiku - tas bija silts un saulains.
   Šķēršļu trase “ Starp debesīm un zemi” atrodas mežā. Visi skolēni pārvarēja sarežģītos šķēršļus, kas bija izvietoti kokos 2,5 metru augstumā. Savukārt skolēniem vislabāk atmiņā paliks finiša brauciens pa trosi 8 m augstumā - tas iespaidoja un sniedza burvīgas emocijas!
   Skolas ēdnīca nodrošināja mums ēdienu, ko cepām uz ugunskura. Bija ļoti garšīgi! Liels paldies Podjavu ģimenei par laipno uzņemšanu. Sirsnīgi pateicamies vecākiem, kuri vienmēr gatavi mums palīdzēt.
   Mēs izcili pavadījām laiku un iesakām visiem apmeklēt šo brīnišķīgo šķēršļu trasi! Tā ir lieliska ideja, kā aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. 

YouTube video


Vēlam drošu un piedzīvojumiem bagātu vasaru!
Comments