...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

4. Netradicionālās modes skatē Aleksandrovā

Publicēja 2018. gada 5. apr. 03:55Varaviksne Skola
   
  28. martā Aleksandrovas internātpamatskolā norisinājās 4. Netradicionālās modes skate, kas šogad izskanēja zem dabas tēmas - „Latvijas krāšņākais lepnums”. Dalībnieki prezentēja savas modes kolekcijas 3 nominācijās: „Zeme”, „Ūdens” un „Gaiss”.
   Krāslavas Varavīksnes vidusskolas pārstāvji izvēlējās nomināciju „Ūdens”, ar savu kolekciju pasākuma dalībniekus iepazīstināja 4.c klases skolēni: Sanita Bohane, Saits Marcinķevičs, Anastasija Smirnova, Ēriks Semjonovs un Gunārs Dorožko. Bērni ar lielu centību un milzīgu atdevi gatavojās konkursam: nodrošināja visus nepieciešamos materiālus, veidoja tērpus, katru dienu mēģināja. Un skates dienā ceturtās klases audzēkņi startēja ļoti veiksmīgi. Visi bērni saņēmuši balvas, bet Saits ieguvis žūrijas Simpātiju balvu. Mūsu modeļi ļoti priecājās par jauku dāvanu - bezmaksas biļetēm uz baseinu.
   Jauni iespaidi, iepazīšanās ar bērniem no citām skolām, tikšanās ar veciem draugiem dāvāja mūsu skolas audzēkņiem daudz pozitīvu emociju. Laimīgi un gandarīti skolēni atgriezušies no brauciena uz kaimiņu novadu.
   Milzīgs paldies Jevai Bojarčukai par aicinājumu piedalīties, Jevgēnijai Sergejenko - par palīdzību, veidojot tērpus, Nadeždai Adamovičai - par muzikālo pavadījumu, Oksanai Korčaginai un Anastasijai Garšanovai (8.c klase) par atbalstu, organizējot bērnu braucienu uz pasākumu Aleksandrovā.
   Paldies visiem, kas palīdz bērniem atklāt viņu radošās spējas!
Valentīna Sadovska, 4.c klases audzinātāja
Comments