...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

5.b ekskursija

Publicēja 2016. gada 15. sept. 04:45Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2016. gada 21. sept. 02:25 ]
  
    14. septembrī 5.b un 5.c klases skolēni piedalījās aizraujošā ekskursijā maršrutā Kalnieši – Piedruja. Skolēni, vecāki un skolotāji apmeklēja zivkopības fermu Kalniešu pagastā, Piedrujas Robežsardzes punktu un pagasta muzeju. Pēc tam notika interesanta pastaiga Piedrujas gleznainajās vietās. Ekskursija noslēdzās ar atpūtu Daugavas krastā. 
   Visi dalībnieki atgriezās mājās ar jaunām zināšanām un priecīgu noskaņojumu.
   Pateicamies 5.b klases vecākiem par palīdzību ekskursijas organizēšanā. 
   Domrakstu „Jaukā rudens ekskursija” fragmenti. Iespaidos dalās 5.b klases skolēni. 
   Anna Kozačuka: „Mācību gads mūsu klasē sākās ar ekskursiju pa dzimto novadu.Mēs, 5.b un 5.c klases skolēni, 14.septembrī braucām ekskursijā uz Kalniešiem un Piedruju. Kopā ar mums bija klases audzinātājas Alīna Lukša un Natālija Baženova.Mēs iepazināmies ar robežsargiem, apskatījām Piedrujas pagasta muzeju, apmeklējām vietu, kur audzē zivis. Mani pārsteidza fakts, ka viens kilograms zivju var maksāt pat 1000 euro. Daugavas krastā mēs sarīkojām pikniku.”
   Nikita Ponomarenko: „Bija ļoti interesanti. Zivsaimniecībā es uzzināju, ka dabiskos apstākļos zivis vasarā aug, barojas, bet ziemā gandrīz nepārvietojas un neēd. Bet zivju fermā visu gadu ir nemainīgs temperatūras režīms – plus divdesmit divi grādi. Tur audzē sterletes, belugas."
   Nikita Paks: „Piedrujas muzejā man iepatikās dažādi eksponāti – vecs gludeklis, radioaparāts, sena nauda. Daugavas krastā redzējām lielu akmeni, uz kura upes vārds ir uzrakstīts dažādās valodās. ”
   Maksims Berestņevs: „Muzejā man vislabāk patika rakstāmmašīna Vintage.”
   Eduards Lukaševičs: „Kad bija tikšanās ar robežsargiem, mums parādīja dienesta suņus un to, kā viņi izpilda komandas. Redzējām laivas, kuras izmanto, kad ķer pārkāpējus. Vēl mēs vizinājāmies ar kvadracikliem. Man ļoti patika šī ekskursija.”
   Artemijs Kozačuks: „Man iepatikās, ka mums par savu darbu stāstīja daudz robežsargu. Mēs redzējām 3 mašīnas, 2 kvadraciklus, 1 motociklu un laivu. Mums ļoti iepatikās divi suņi.”
   Ksenija Andžāne: „Robežsargi parādīja mums savus ieročus un pat ļāva tos paturēt rokās.”
   Karīna Čursina: „Interesantākais, manuprāt, bija atpūta dabā. Mēs dzērām tēju, cepām sardeles, spēlējāmies ar bumbu. Ekskursija bija jautra!”
   Evija Petkune: „ Man ļoti patika ekskursija un es vēlreiz gribētu doties šādā braucienā.”
5.b un 5. c klases audzinātājas
Comments