...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

7.c klases aktivitātes projektu dienu ietvaros

Publicēja 2017. gada 15. febr. 03:50Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2017. gada 16. febr. 22:48 ]
   
   7.c klases projekta nosaukums: Latvijas simtgade. Mūsu pilsētas interesantie novadnieki.
   Mums bija tikšanās ar mūsu novadnieci, bijušo skolas bibliotēkas vadītāju Viktoriju Cimmermani. Viņa pastāstīja par sevi, savu hobiju-kolekcionē kalendārus. Viņa organizēja virtuālu ekskursiju pa Krāslavu. Viņa ir interesanta sieviete, kura prot pastāstīt par mūsu novadniekiem.
   Vēl mūs apciemoja māksliniece Daiga Lapsa. Viņa parādīja savu virtuālo gleznas kolekciju, pastāstīja par sevi un atbildēja uz jautājumiem.
   
Mēs daudz interesanta uzzinājām par savu pilsētu un mūsu novadniekiem. 
   Mūsu skolas skolēni Ernests Jančevskis (9.b), Marčels Pastrama (9.a), Daniels Boželko (9.a), Daniils Mickevičs ( 9.a) un Vladislavs Dilba (8.a) parādīja prezentāciju "Mana Latgale un cilvēki – Latvijas novadu dārgumi" un pastāstīja par slaveniem cilvēkiem senajā Krāslavā un šodien. 
   Tikšanās ar novadnieci un gidi Zentu Melderi. 
Melderes kundze parādīja daudz senās Krāslavas fotogrāfiju reprodukcijas un pastāstīja par interesantiem faktiem Krāslavas vēsturē, arī atbildēja uz mūsu jautājumiem.
   Mēs apmeklējām Krāslavas kultūras namu, kur pilsētas fotogrāfs Anatols Kauškalis pastāstīja par gleznu izstādi. Mēs apskatījām mūsu novadniekus. Mūsu pilsētā daudz mākslinieku: Česlavs Aprups, Marina Procevska, Zinaida Lapkovska, Ludmila Gavrikova, Nadīna Lavrecka, Daiga Lapsa, Lilija Tama, Vija Plotko un Andrejs Gorgocs. 
   Izstāde tiks atklāta 22. februārī. Mēs lepojamies ar pilsētas talantīgajiem ļaudīm.
   7.c klases skolēni kārtīgi apmeklēja visa
s nodarbības un bija atsaucīgi un strādīgi.Comments