...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

8.a klases skolēnu panākumi Krāslavas novada vēstures un sociālo zinību MA rīkotajā pasākumā

Publicēja 2018. gada 16. apr. 02:04Varaviksne Skola
   
  12.aprīlī 8.a klases skolēni Ilga Ļapere, Guntis Ungurs un Igors Sorogovecs piedalījās Krāslavas novada vēstures un sociālo zinību MA rīkotajā pasākumā, kurš bija veltīts Latvijas valsts 100.gadadienai un Krāslavas 95. gadadienai. Pasākums notika KVĢ.
   Krāslavas Varavīksnes vidusskolas pārstāvji prezentēja savus darbus, kuri bija veltīti dzimtas kokam un Krāslavas novada uzņēmumiem. Ilga Ļapere prezentēja savas dzimtas koku. Igors Sorogovecs un Guntis Ungurs pastāstīja pasākuma dalībniekiem par Tūrisma informācijas centra ( TIC ) vēsturi, sasniegumiem, draudzīgo kolektīvu un nākotnes plāniem. Jaunieši secināja, ka Krāslava ir pilsēta ar nākotni. Varam lepoties ar to, kas jau ir sasniegts, bet darāmā daudz. Ir ļoti svarīgi zināt, ka pateicoties cilvēkiem, mūsu pilsēta attīstās. Piemēru ir daudz.
   Pasākuma piedalījās Krāslavas novada 5 skolu dalībnieki,viņi iepazinās ar citu pieredzi, prezentēja savus materiālus, saņēma pateicības rakstus un devās uz Krāslavas centrālo bibliotēku, kur notika nodarbība-viktorīna “ Krāslavas novads Latvijas valsts 100 gadu vainaga pinumā.”, kuru vadīja Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Viktorija Urbanoviča.
   Paldies visiem – organizatoriem un dalībniekiem par kopā būšanu!


Margarita Borodina- Ignatoviča, 8.a klases vēstures skolotāja.
Comments