...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

9.a klases pārstāvji ciemojās Skuķu aprūpes centrā

Publicēja 2018. gada 3. okt. 05:39Varaviksne Skola
   1.oktobrī pasaulē atzīmē Starptautisku Veco ļaužu dienu, sakarā ar to tika ieplānota mūsu vizīte pie senioriem Robežniekos.
   Skolas vokālais ansamblis “Karameles”, kuru vada Rita Andrejeva, sniedza muzikālo priekšnesumu, mīļākās un labi pazīstamas dziesmas: “Lapas dzeltenās”, “Pie Dieviņa gari galdi”, “Krāsaini sapņi”. Meiteņu priekšnesums saņēma skaļus aplausus!
   Guntis Ungurs patstāvīgi izvēlējās un nolasīja emocionālus dzejoļus krievu un baltkrievu valodā.
   Tikšanās izskaņā mēs pasniedzām divas dāvanas. Pirmā dāvana – glezna, kuras pirmsākumi meklējami martā, kad kārtējās vizītes laikā seniori gleznoja, gleznoja to, kas tuvāks, kas priecē: sauli, upi, vēju, ziedus. Gleznoja arī jaunieši. Tā tapa kopdarbs, kuram sarūpējām glītu rāmīti, un tagad glezna rotā centra telpu.
   Otrā dāvana - floristikas kompozīcija, kurā ievietotas skaistas sveces, lai tās iedegtu rudens garajos vakaros, lai seniorus pavada mīlestība, ticība, miers un cerība.
   Gribētos pateikties aprūpes nama vadītājai Konstancei Kirsanovai par silto, mājīgo uzņemšanu.
   Īpašu paldies, vēlos teikt Renātei Ruskulei, Ritai Andrejevai, RVT pasniedzējam Viktoram Šidlovskim un 9.a klases komandai par atbalstu un sadarbību.
   Novēlu visiem būt veseliem, priecīgiem un harmonijā ar sevi!
   No rīta, atverot acis, ieraugāt spoži spīdam Sauli. Esiet priecīgi – cik gaiša ir pasaule! No rīta atverot acis, redzat – līst lietus. Esiet priecīgi – reiz kuplos zāle un kādreiz krāšņi ziedēs puķes.
   Atcerieties – jūs nevarēs iepriecināt neviens un nekas, ja prieks nesāksies sevī.
   1.oktobris ir diena, kad aicinām visus atcerēties savus vecākus, vecvecākus, ar viņiem kopā pavadīto laiku, paveiktos darbus un nedarbus, un atgādināt, cik daudz viņi mums nozīmē. 

YouTube video


Ar cieņu, Margarita Borodina-Ignatoviča
Comments