...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

AFS apmaiņas studenti Krāslavā

Publicēja 2012. gada 30. aug. 00:31Ilona Kolodnicka

            Jaunajam mācību gadam sākoties, Krāslavas Varavīksnes vidusskolā  mācības uzsāks 3 jaunieši no ārzemēm: Mareike Schulz no Vācijas, Annalisa Sala  un Andrea Nicolai no Itālijas. Jaunieši brauc pie mums ar cerību  nodibināt jaunus kontaktus un apgūt valodas. Būsim saprotoši un atsaucīgi!

                                                      Jeļena Kļimova, AFS projekta koordinatore

 

 Mareike Schulz 

    Mareike ir 16 gadus veca meitene no Vācijas. Viņa nāk no kuplas ģimenes, kurā vēl bez Mareikes ir pieci bērni. Viņa ir ceturtā. Meitene sevi raksturo kā ģimenes klusāko un mierīgāko cilvēku un viņa ir tā, kura vislabāk spēj uzklausīt citus. Draugi uzskata, ka Mareike ir draudzīga, atvērta un vienmēr gatava palīdzēt grūtā brīdī. Katru dienu meitenes pienākumos ir izvest suņus garās pastaigās.

Brīvajā laikā meitenei patīk peldēšana un zīmēšana. Viņa labprāt mammai palīdz veikt mājas darbus. Nākotnē viņa vēlas kļūt par bērnudārza audzinātāju tādiem bērniem, kuriem savā īsajā mūžā nav paveicies.

 

Andrea Nicolai

Andrea ir 16 gadus vecs itāļu puisis. Viņš ir vienīgais bērns ģimenē. Andrea sevi raksturo kā sabiedrisku un sportisku jaunieti. Viņam patīk basketbols – pats spēlē komandā un šad tad darbojas kā tiesnesis. Divas reizes nedēļā viņš dodas arī uz peldēšanas nodarbībām. Mājās Andrea nav noteikti pienākumi, tomēr atdzīst, ka no mājas darbiem nebaidās – labprāt palīdz mammai dārzā, jo viņam tas patīk. Dažreiz Andrea piedalās ēst gatavošanā. Vislabāk padodas itāļu pasta, pica un dažādi saldie ēdieni.

Skolā mīļākie mācību priekšmeti puisim ir fizika, matemātika, loģika un informācijas tehnoloģijas. Nākotnē viņš vēlētos kļūt par astrofiziķi. Par došanos apmaiņas programmā viņš sapņo jau labu laiku, jo ir ziņkārīgs un vēls redzēt kā cilvēki dzīvo citās valstīs.

 

 Annalisa Sala

 

Annalisa ir 17 gadus veca meitene no Itālijas. Meitene ir aktīva būtne, kurai patīk pavadīt laiku ar draugiem, klausīties mūziku un fotografēt. Annalisai patīk uzturēties pilsētvidē kopā ar draugiem, tomēr vasaras naktīs, kopā ar savu jaunāko brāli, labprāt noguļas zālē un vienkārši vēro zvaigznes. Tā pat viņai patīk uzturēties jūras tuvumā. Šad un tad meitene palīdz mammai uzkopt māju un pagatavot ēst. Īpaši labi viņai sanāk tortes.

Skolā viņa ir teicamniece. Annalisu interesē apgūt valodas, jo nākotnē viņa vēlas strādāt kādā uzņēmumā, kurā būs sadarbība ar ārzemniekiem.

Comments