...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

AFS manā dzīvē

Publicēja 2017. gada 26. maijs 04:26Varaviksne Skola
   
   Šovasar man būs tikai divpadsmit gadu, bet man ir jau daudz draudzeņu dažādās valstīs. Jūs jautāsiet- kā es tās sameklēju? Atbilde ir ļoti vienkārša- mana ģimene aktīvi piedalās skolēnu apmaiņas programmā AFS.
   Mūsu ģimenē jau dzīvoja divas meitenes – no Vācijas un Brazīlijas. Mēs visi kopā braucām uz dažādiem pasākumiem, kurus rīko AFS organizācija. Mana mamma kontaktējas ar ārzemniekiem, kuri atbrauc mācīties uz Latviju. Daudzi no viņiem atbrauc pie mums ciemos. Šajā mācību gadā pie mums bijušas itālietes un beļģiete, šonedēļ ciemos bija Namtana no Taizemes, bet nākamnedēļ atbrauks Mineli no Dominikānas. Man ļoti patīk satikties un sarunāties ar meitenēm no citam valstīm. Viņas stāsta daudz interesanta par savu dzimteni, iespaidiem par Latviju, savam ģimenēm. Mēs kontaktējamies arī pēc viņu aizbraukšanas- sarakstāmies, sazvanāmies, dažreiz viņas aicina pie sevis ciemos.

   Es esmu priecīga, ka piedalos šajā programmā, jo tā paplašina manu redzesloku, es iegūstu jaunus draugus. Es esmu lepna par to , ka man ir draudzenes Itālijā, Vācijā, Taizemē, Dominikānas Republikā, kā arī man ir masa Brazīlijā. Jā, tieši māsa, tāpēc ka Homera nodzīvoja mūsu ģimenē veselu gadu un manu māti viņa sauca par mammu, bet mani un Lindu- par māsām. Tas ir jauki!
   Piedalieties AFS programmā, un jūsu dzīve kļūs daudz interesantāka! Šī iespēja ir mūsu skolā. 

 Džesika Zdanovska, 5.a klases skolniece
Comments