...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

AFS programma: Latvija – Itālija – Brazīlija

Publicēja 2016. gada 17. aug. 00:18Varaviksne Skola
   
   Jūlija vidū ciemos uz Krāslavu atbrauca mūsu bijusī skolniece Džūlija Milzani. Mūsu skolā viņa mācījās 2014./2015.mācību gadā. Meitene bija ļoti draudzīga, atklāta, komunikabla, tāpēc ieguva daudz draugu. Es domāju, ka daudziem gribas uzzināt, kas jauns notika Džūlijas dzīvē šī gada laikā.
   Pagājušajā gadā meitene aizbrauca no Latvijas uz savu dzimteni – Itāliju. Tā kā savā skolā viņa bija kavējusi mācību gadu, Džūlijai vajadzēja daudz pastrādāt – nokārtot visus eksāmenus. Un tikai tad viņa tika pārcelta 13.klasē. Šis mācību gads arī nebija viegls, jo bija jāgatavojas skolas noslēguma eksāmeniem. Tos Džūlija nokārtoja izcili – ieguva maksimālos 100 punktus. Un tagad meitene turpinās mācības vietējās Itālijas Universitātes filoloģijas fakultātē. Pēc tās beigšanas viņa strādās par krievu un vācu valodas skolotāju vai tulku. Jāsaka, ka Džūlija gada laikā nav aizmirsusi krievu valodu un runā tajā ļoti labi.
   Džūlija ir pateicīga AFS programmai par iespēju iepazīt Latviju un iemīlēties Krāslavā. Tāpēc kā dāvanu par skolas beigšanu viņa izvēlējās lidojumu uz Krāslavu – pie Podjavu ģimenes, saviem skolas draugiem. 15. jūlijā Džūlija tikās ar saviem bijušajiem klasesbiedriem un klases audzinātāju V.Purpišu. Tā bija svētku diena, jo 12.b klases skolēni apsveica ne tikai Džūliju, bet arī savu klasesbiedreni Homeru – AFS studenti no Brazīlijas. Šajā dienā Homera nosvinēja savu 18.dzimšanas dienu.
   Homera turpinās mācīties mūsu skolā līdz janvārim, bet Džūlija solījās atbraukt uz Krāslavu pēc gada pie saviem klasesbiedriem uz izlaiduma balli. Lai Jums veicas, meitenes! 
 AFS koordinatore J.Klimova
Comments