...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Angļu valoda skolēniem un skolotājiem

Publicēja 2013. gada 14. aug. 01:57Varaviksne Skola

Anglo Linguist angļu valodas mācību programma sadalīta pa tēmām, kas katra ilgst 2 nedēļas un mācības notiek 3 reizes nedēļā. Tā sniedz iespēju skolēniem apgūt angļu valodu online režīmā, kā papildinājumu skolā apgūtajam materiālam, atbilstoši savam vecumam un zināšanu līmenim, kā arī ļauj kontaktēties ar vienaudžiem no citām valstīm. Mācībām jāatvēl vien 15 – 20 minūtes laika, pie tam to var darīt kad vien skolēnam ir brīvs brīdis, jo viss, kas ir nepieciešams ir dators un interneta pieslēgums. Mācību gada beigās skolēns saņems sertifikātu. Ja skolā ir vismaz 10 individuālie programmas lietotāji, tad vienam angļu valodas skolotājam pieeja šai programmai ir bez maksas. Arī skola var iegādāties šo programmu, kas katra skolēna maksu par programmu krietni samazina.

Programma sākas septembrī un turpinās līdz nākamā gada jūnijam (36 nedēļas). Bet mācības var uzsākt arī vēlāk, jo tiek piedāvāta programmas 24 un 12 nedēļām.

Nepalaidiet garām šo iespēju, padarīt mācību procesu interesantāku, izmantojot programmu Anglo Linguist. Vairāk informāciju par programmas saturu un pieteikšanās procesu Jūs iegūsiet mūsu mājaslapā www.izglitiba-arzemes.lv vai rakstot, anglolinguist@expoe.org.

 

Ar cieņu,

SIA Izglītība ārzemēs,

Anglo Linguist oficiālais pārstāvis Latvijā

Biroja adrese: Brīvības iela 93-2, Rīga, LV-1001.

Tālr. 67844445, 29238012

e-pasts: anglolinguist@expoe.org

Twitter: izglitibarzemes; FB: izglitibaarzemes.expoe; draugiem.lv: izglitibaarzemes
Comments