...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Apsveicam mūsu skolas komandu "Tornado" ar uzvāru novada informātikas konkursā

Publicēja 2017. gada 1. febr. 06:16Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2017. gada 1. febr. 06:18 ]
   26.janvāri  mūsu skolas zēnu komanda "Tornado" piedalījās novada konkursā „Radošie informātiķi”  5.-6. klašu skolēniem. Konkursam, kas notika Krāslavas pamatskolas aktu zālē, pieteicās  komandas no 5 novada skolām.
    Aktivitātes notika desmit stacijās. Uzdevumiem bija dažādas sarežģītības pakāpes. Visgrūtāk bērni tika galā ar staciju „Datora Aizspogulija”. Šajā aktivitātē vajadzēja noteikt sākotnējo rindkopu, kas bija samainīta uz pretējiem pēc jēgas, nozīmes vai izmēra vārdiem. Piemēram, vārdkopas „sega kaķim” sākotnējais variants ir „peles paliktnis”. Kamēr notika kapteiņu konkurss, pārējie dalībnieki piedalījās kopējā aktivitātē – „Zirnekļu tīkls”. Divas stundas pagāja ļoti ātri. Pasākums noslēdzās ar „Atpūtas staciju”, kad visi tā dalībnieki spēlēja spēli „Apķērīgās plaukstiņas”. 
  Mūsu zēni Dāniels Pavlovičs (5.a kl.), Maksims Kazlauskis (5.a kl.), Arnis Šidlovskis (5.b kl.), Andrejs Baranovskis (6.a kl.), Oļegs Metlovs (6.a kl.) un Reinhards Nemiro (6.a kl.) ļoti akatīvi piedalījas konkursos un ieguva I vietas diplomu. No skolas zēni saņema saldas balviņas.  

Informātikas skolotāja Ilona Kolodnicka
Comments