...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Brīnumus nevar izskaidrot.Tos redz tikai cilvēks, kas tam tic…

Publicēja 2018. gada 13. sept. 23:26Varaviksne Skola

   

  5.c klasei septembris atnesa priecīgu ziņu: piedāvāja piedalīties bērnu nometnē “Brīnums nevar izskaidrot. Tos redz tikai cilvēks, kas tam tic…”. Bērnu nometnē bija Krāslavas pamatskolā no 10.09.2018. līdz 12.09.2018.
   Bērni ar lielu entuziasmu piedalījās dažādos pasākumos: izglītojošajā darbnīcā “Svinam Latvijai un Latvijas Sarkanajā Krusta dzimšanas dienu!”, radošā darbnīcā “Draudzības pīnīte. Saktas veidošana”. Notika ļoti interesants pasākums “Prāta mežģi un spēles starp grāmatu plauktiem” Krāslavas novada centrālā bibliotēkā, kur bērni iepazinās ar bibliotēkas darbu, spēlēja dažādas intelektuālas spēles un apmeklēja Aleksandra Maksimova fotoizstādi.
   Krāslavas pamatskolas sporta laukumā un pilsētas stadionā notika draudzības spēles un aktivitātes “Augstāk, ātrāk, tālāk”.
   11. septembrī notika Norvēģijas delegācijas tikšanās ar bērnu dalībniekiem. Izmantojot žestus un draudzīgus smaidus visi saprata viens otru no pusvārda. Radošas darbnīcas apvienoja visus nometņu dalībniekus.
   Pēdēja diena tradicionāli beidzas ar kopīgo pikniku dabā: karstas desiņas uz ugunskura, salda vate un jautru piedzīvojumu trase.
   Katrs bērns saņēma dāvanu un apliecinājumu par aktīvu piedalīšanos nometnē.
   Liels paldies visiem nometnes organizatoriem un Norvēģu draugiem. 
5.c klases audzinātāja V. Sadovska un 9.c klases skolniece Anastasija Garšanova

 

Comments