...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Buongiorno, Giulia !

Publicēja 2014. gada 5. sept. 05:57Varaviksne Skola

   

    Šajā mācību gadā AFS programmas ietvaros mūsu skolā mācās meitene no saulainās Itālijas Džūlija Milzani. Džūlijas dzimtene ir Brešas piepilsēta. Breša ir ļoti sena pilsēta (dibināta vairāk nekā pirms 3000 gadiem) Itālijas ziemeļos, Lombardijā . Džūlija mācās Valodu skolā „Veronika Gambara”. Mūsu jaunajai klasesbiedrenei ir 17 gadu.  Dzimšanas dienu viņa svin 10.oktobrī. Džūlijas ģimene ir liela un draudzīga, viņai ir 1 māsa un 5 brāļi.

   Džūlija labprāt  stāsta par saviem vaļaspriekiem. Viņai patīk zīmēt un slidot. Brīvajā laikā ar lielu patiku vizinās ar skrituļslidām. Viņa klausās Eminema mūziku, bet mīļākā grāmata ir „Pride and Prejudice”. Liela aizraušanās ir valodu apguve. Džūlija runā itāļu, angļu, vācu, franču valodā. Pašlaik viņai ir vēlēšanās iemācīties krievu valodu.

   Mūsu klasesbiedrene atzinās, ka ir iemīlējusies Krāslavā. „Tā ir zaļa pilsēta, apkārt kurai ir brīnumskaisti ezeri,” saka Džūlija. Mēs pajautājām, kā Džūlija jūtas mūsu skolā. Viņai patīk, ka skolotāji ir ļoti laipni, labsirdīgi un izpalīdzīgi. Viņas mīļākie mācību priekšmeti ir matemātika un vācu valoda. Džūlijai patīk, ka mūsu skola ir mūsdienīga, jo skolotāji izmanto datorus . Arī patīk, ka klase pēc skolēnu skaita nav liela. Itālijā viņas klasē mācās 25 meitenes un 1 zēns.

   Džūlija ir laimīga, ka atbrauca uz Krāslavu. Mēs arī priecājamies, ka iepazināmies ar jauku, pozitīvu cilvēku.

                                                              10.b klases skolnieces Sandra Petroviča un Valērija Suhanova
Comments