...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Ceļojums uz Stokholmu

Publicēja 2018. gada 16. maijs 01:51Varaviksne Skola
   Mācību gada pēdējais mēnesis ir vislabākais laiks kopīgam ceļojumam. 11., 12. un 13. maijā 10.a un 11.a kl. skolēni, klašu audzinātājas Irēna Bovtramoviča un Rita Čerņenko, vecāki Erna un Sergejs Jančevski, Ilona un Gunārs Solimi, Irina un Anatolijs Lukaševiči, Aļona un Oļegs Dubovi devās ceļojumā uz Stokholmu.
   Līdz Rīgas ostai, protams, aizbraucām ar autobusu, tālāk – prāmis “Romantika”, kas uzreiz pārsteidza mūs ar savu varenumu. Viss bija neparasts – dzīvošana kajītēs, pastaigas uz klāja, kafejnīciņas, izklaides programmas. Mēs klausījāmies ansambļa uzstāšanos, skatījāmies Mongoļu cirku, piedalījāmies loterijā, īpaši veicās Ernestam, jo viņš vinnēja lieliskas balvas 3 reizes. Prieks bija apmeklēt diskotēku nakts garumā un izdejoties pēc sirds patikas.
   Sestdienā devāmies uz Stokholmu. Tā kā laiks bija ierobežots, tad dalījāmies grupās pēc interesēm – daļa devās uz Vāsas muzeju, daļa apmeklēja Karaļa pili un noskatījās sardzes maiņas ceremoniju. Mūs intriģēja pastaigas pa viduslaiku stilā saglabātajām ieliņām, braucieni metro, daudzie pieminekļi, suvenīru bodītes, jahtas un neskaitāmie riteņbraucēji.
   Atceļā ar prāmi atkal mielojām acis ar skaistajiem dabas skatiem, īpaši apbrīnojām daudzās mazās saliņas, kas atgādina glītas tortītes, izdaiļotas ar kokiem un daudzveidīgām mājiņām, klausījāmies koncertus, dejojām, pavadījām laiku uz klāja.
   Svētdien plkst.11.00 bijām Rīgas ostā, kur mūs sagaidīja autobuss, un devāmies uz Krāslavu.
   Mēs pateicamies visiem, kas atbalstīja mūsu vēlēšanos ceļot uz Stokholmu. Īpašu pateicību izsakām māmiņai Irinai Lukaševičai par ekskursijas plānošanu un organizēšanu. 

YouTube video10.a, 11.a kl. skolēni
Comments