...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Debašu kluba „SIGMA” jaunumi. Eiropas pieccīņas otrais posms

Publicēja 2016. gada 7. jūn. 00:23Varaviksne Skola
   
Sākās vasaras brīvlaiks, bet mēs turpinām papildināt savas zināšanas par Eiropas Savienību. Gatavojoties sacensību otrajam posmam, studējām materiālus par Latvijas un visas Eiropas energoresursiem, Enerģētikas savienības mērķiem un panākumiem. Pildījām uzdevumu „Iemet trīnīti” – fotografējām Latvijas energoresursus. Mūsu komanda arī apmeklēja Krāslavas koģenerācijas staciju.
   3. jūnijā Jēkabpilī, Krustpils Kultūras namā, notika Erudīcijas sacensību „Eiropas pieccīņa” 2.posms – debates „Eiropa uzlādē!” jeb Enerģētikas savienība. Šo pasākumu atklāja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards. Debatētājus uzrunāja Krišjānis Kariņš, Eiropas Parlamenta deputāts.
   Mūsu komanda piedalījās atlases kārtā un pusfinālā. Viegli nebija, jo tēma bija sarežģīta, tomēr mēs esam gandarīti, ka ieguvām jaunu pieredzi.
   

   Gribam pateikties cilvēkiem, kuri mums palīdzēja, - Sergejam Vedernikovam un Vitālijam Aišpuram. Paldies par ekskursiju pa koģenerācijas staciju un vērtīgu informāciju par tēmu.
Comments