...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Debašu kluba „SIGMA” jaunumi. Nacionālais debašu turnīrs

Publicēja 2016. gada 17. nov. 04:48Varaviksne Skola

     

   Šogad debašu turnīri notiek projekta „Draudi demokrātijai” ietvaros. Projekta mērķis ir veidot jauniešos izpratni par demokrātiskiem procesiem savā valstī un Eiropā. Projektā piedalās 15 Eiropas Savienības valstu jaunieši; katrā valstī tajā iesaistās apmēram 200 jauniešu. Viņu vidū ir arī mūsu skolas, kā arī Krāslavas Valsts ģimnāzijas debatētāji.
   12.novembrī Iecavas vidusskolā notika Nacionālais debašu turnīrs. Tajā piedalījās debatētāju komanda- E.Jančevska, J.Žuravļova un E.Berjoza. A.Purpišs veica laika tiesneša pienākumus. Debašu rezolūcija bija saistīta ar Latvijas iedzīvotāju pilsonisko aktivitāti. Visi skolēni atzīst, ka šoreiz debašu turnīrā bija ļoti patīkama, draudzīga gaisotne. Oponentu komandas ar cieņu izturējās cita pret citu un ar lielu interesi iepazinās ar lietām. Tēma patiešām ir ļoti aktuāla un liek katram jaunam cilvēkam aizdomāties par to, cik aktīvs viņš ir un kā spēj ietekmēt sabiedrībā notiekošos procesus.
   Mūsu komanda lepojas ar to, ka šajā turnīrā Elvis Berjoza bija apbalvots kā labākais runātājs. Apsveicam!!! Liels paldies visai komandai par darbu! Mēs pateicamies arī skolas administrācijai par atbalstu un D.Voroņeckim par to, ka vienmēr ir kopā ar mums. 

V.Purpiša, debašu trenere
Comments