...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

DRAMA EXPRESS’19

Publicēja 2019. gada 17. apr. 04:35Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2019. gada 23. apr. 04:40 ]
   
  13.aprīlī 5. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties braucienā uz Rīgu. Brauciena mērķis – 5. klašu skolēnu dalība angļu valodas drāmas festivālā "Drama Express’19", kurš notika Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā. Mūsu skolas skolēni rādīja lugu "Maziņa sarkana vistiņa"(The Little Red Hen). 
   Ļubova Šusta no 5.b klases stāsta: "Es esmu priecīga, jo tā bija mana pirmā iespēja uzstāties uz skatuves un man bija galvenā loma- maziņa, sarkana vistiņa, bet Angelina Ostrovska bija autore. Mēs labprāt noskatījāmies citu bērnu uzstāšanos. Man ļoti patika "Pelnrušķīte". Paldies visiem festivāla dalībniekiem."
   Dmitrijs Moskvičs no 5.a klases stāsta: "Man iepatikās mūsu brauciens uz Rīgu, uz festivālu. Mēs noskatījāmies visus priekšnesumus angļu valodā un uzstājāmies paši. Visvairāk man patika "Pelnrušķīte".  Atpakaļceļā mēs apspriedām mūsu braucienu. Ar braucienu esmu ļoti apmierināts."
   Laura Repše no 5.b klases stāsta: "Man patika garšīgā torte, ēdiens bija labs un brīnišķīgas dāvanas- grāmata angļu valodā "The Polar Bear", kalendārs 2019.gadam, atmosfēra bija draudzīga, es biju laimīga. Es ar prieku piedalīšos tādā pasākumā arī nākamgad." 
   Paldies dalībniekiem un viņu vecākiem, skolas administrācijai, jaukam šoferim Dzintaram Voroneckim par brauciena atbalstu uz Drāmu Festivālu. 


Angļu valodas skolotāja Jeļena Kļimova
Comments