...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Eiropas eksāmens

Publicēja 2015. gada 8. maijs 04:05Varaviksne Skola
 
   Lai veicinātu ikviena Latvijas iedzīvotāja, īpaši skolēnu, zināšanas par šiem un citiem ar Eiropas Savienību saistītiem jautājumiem, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicinaja ikvienu interesentu šā gada 8.maijā piedalīties „Eiropas eksāmenā”, ko tiešsaistē varēs kārtotwww.esmaja.lv.
 Arī mūsu skolas 12.a klases skolēni piedalījās Eiropas eksāmenā.
   Ikviens ir aicināts sākt gatavoties „Eiropas eksāmenam”, iepazīstoties ar mācību materiāliem, kas ir pieejami mājas lapā www.esmaja.lv un portālā www.e-klase.lv. Mācību materiālos ir iekļauta informācija par Eiropas Savienības vēsturi, eirozonas izveidi, Latvijas dalību Eiropas Savienībā u.c. nozīmīgām tēmām. Turklāt šogad mācību materiāls ir papildināts ar divām jaunām prezentācijām – par Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē un Eiropas gadu attīstībai.
   Piedaloties „Eiropas eksāmenā”, dalībnieki varēs iegūt arī vērtīgas balvas.Trīs vecuma grupās erudītākajiem skolēniem – 1.vietas ieguvējiem tiks dāvāts ceļojums, 2. vietas ieguvēji balvā saņems datorus, bet tie, kas ieņems 3. vietu, iegūs planšetdatorus. Tikmēr sešiem erudītākās skolas skolotājiem būs iespēja doties divu dienu ekskursijā uz Tallinu, lai paplašinātu savu profesionālo zināšanu loku un uzkrātu spēkus tālākam darbam. Jāpiebilst, ka planšetdators tiks dāvināts arī tam Latvijas iedzīvotājam, kurš, kārtojot eksāmenu, apliecinās vislabākās zināšanas par Eiropas Savienību.

Comments