...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Ekskursija.

Publicēja 2015. gada 12. nov. 06:06Janis Administrators

06.11.2015. mēs –  30 skolēni (11.b, 10.a, 10.b, 9.a, 9.b kl.), 4 skolotājas (Lilija Jasinska, Rita Čerņenko, Natālija Kirkiļeviča, Nadežda Timofejeva), divi 10.a. kl. vecāki un Krāslavas novada domes pārstāvis – devāmies ceļojumā uz mūsu valsts galvaspilsētu Rīgu. Programma bija ļoti plaša. Pirmkārt, tas bija izzinošs brauciens Rīgas divstāvīgajā tūristu autobusā pa pašu Rīgu, pie kam informāciju par pilsētas vēsturi, ievērojamiem cilvēkiem, arhitektūras stilu varējām klausīties austiņās. Otrkārt, iepēja apmeklēt Latvijas Nacionālajā Operas un Baleta teātrī ekskursiju: ”Teātra aizkulises”, kuras laikā ekskursijas vadītāja mums pastāstīja par Operas un Baleta teātri un parādīja “orķestra bedri”, parterus, lodžijas, tērpus, nodarbību zāles u.c.. Galvenā iespēja bija uzkāpt uz teātra skatuves, vērot, kā tiek uzliktas dekorācijas gaidāmajai izrādei, izjust zāles varenību. Treškārt, baleta “Romeo un Džuljeta” apmeklējums. Zāle bija pilna ar skatītājiem. Mēs, krāslavieši, visi bijām negaidīti pārsteigti par baleta bezgalīgi pozitīvo iespaidu uz skatītājiem un baletdejotāju iedvesmojošo izpildījumu. Ceturtkārt, dienas laikā mums bija iespēja pastaigāt pa Vecrīgas šaurajām ieliņām, baudīt kafiju mazās kafejnīciņās... Bija skaista un lietderīga diena!

Izsakām pateicību Krāslavas novada domei un personīgi KND izpilddirektoram Jānim Geibam par palīdzību ekskursijas organizēšanā, konkrēti – par sagādātajiem līdzekļiem autobusa apmaksai.

Izsakām pateicību 10.a kl. divām māmiņām Dannai Rudakai un Ludmilai Silibitkinai par pacietību un atbalstu ekskursijas laikā.


                                                          Orgkomiteja
Comments