...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Ekskursija uz Aglonas novadu

Publicēja 2015. gada 1. jūn. 03:32Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2015. gada 1. jūn. 04:52 ]
   21. maijā 3.b, 3.c un 4.a klases piedalījās interesantā ekskursijā pa kaimiņu novadu.
   Ekskursija sākās ar Krāslavas TIC apmeklēšanu, kur skolēni varēja baudīt Aleksandra Majera neparasto mūziku.
   Aglonā mēs apmeklējām maizes muzeju, kara muzeju. Maizes muzejā skolēni uzzināja ceļu no graudiņa līdz maizes klaipam, pagaršoja maizīti ar zāļu tēju un medu.
   „Zemeņu krastiņos” pie skaista Ilzes ezera laipna saimniece piedāvāja dažādas interesantas aktivitātes, garšīgus pīrāgus. Ekskursijas beigās skolēni dabūja zemeņu zīmogus uz rokām.
Ludmila Buhalova, jauno žurnālistu pulciņa „Varavīksne” vadītāja. 

   Mēs ar klasi bijām ekskursijā. Ekskursija bija ļoti interesanta. Mēs apmeklējām maizes muzeju, lauku sētu „Zemeņu krastiņi” un bijām ciemos pie amatnieka, kas izgatavo svilpes. Amatnieks mums parādīja, kā var izgatavot vienkāršo svilpi.
Maizes muzejā mums stāstīja par maizes cepšanas tradīcijām.
Lauku sētā mēs pastaigājām pa zemeņu taku. Mūs smērēja ar zemenēm un malu. Bija ļoti jautri.
Man ļoti patika šī ekskursija.
Artemijs Kozačuks, 3.b klase 
   Mēs bijām ekskursijā Aglonas novadā. Visvairāk man iepatikās zemeņu taka. Mēs garšojām zemenes un dažādus augus. Mums taisīja zemeņu masku. Uz rokas man uzzīmēja zemeni. Es labprāt vēlreiz aizbrauktu uz turieni.
Katrīna Šidlovska, 3.b klase 
   Mēs bijām ekskursijā. Mēs apmeklējām mūzikas instrumentu muzeju, zemeņu mežu, maizes muzeju.
   Maizes muzejā mēs uzzinājām daudz jauna par maizi. Zemeņu mežā mums pastāstīja par augļu un augu lietošanu uzturā. Šajā ekskursijā es uzzināju daudz jauna un interesanta.
Arnis Šidlovsksi, 3.b klase 
   Es biju ekskursijā Aglonas novadā. Mēs bijām pie muzikanta, kurš pats izgatavo mūzikas instrumentus. Viņš mums stāstīja par instrumentiem un rādīja, kā viņš var spēlēt dažādus instrumentus.
   Tālāk mēs braucām uz maizes muzeju. Tur mums pastāstīja kā cep maizi, cik tas bija grūti. Mūs cienāja ar maizi un tēju. Man ļoti garšoja maize ar tēju.
Zemeņu krastiņos mūs cienāja ar zemenēm, pīrāgiem un tēju. Šeit es ieraudzīju dzīvu stārķi. Stārķi tik tuvu es redzēju pirmo reizi savā mūžā.
Daniils Pantelejenko, 3.b klase

Ekskursija uz Aglonu


Comments