...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Ekskursija uz Rīgu

Publicēja 2015. gada 24. nov. 05:56Varaviksne Skola
4. novembrī 5.a un 7.b klases skolēni devās ekskursijā uz Rīgu. Apmeklējot Dabas muzeju, viņi iepazinās ar dzīvnieku un putnu maketiem no visiem kontinentiem, kukaiņu, augu un minerāļu kolekcijām. Īpašu iespaidu uz skolēniem atstāja vulkāna izvirduma un zemestrīces maketi, kā arī interaktīvas ekspozīcijas.

Vēlāk lietojot ātrgaitas liftu skolēni uzkāpa uz Eiropas Savienības visaugstākā teletorņa (368 m) Zaķusalā, lai aplūkotu Latvijas galvaspilsētas panorāmu. Televīzijas tornī 97 metru augstumā pastāvīgi darbojas skatu laukums, kas paver kolosālu skatu ne tikai uz visu Rīgu, bet arī uz tās apkārtni.

Gīda pavadībā ekskursijas dalībnieki devās pastaigā pa Vecrīgas ielām. Pēc tam viņi apmeklēja „Laimas” Šokolādes muzeju. Kopā ar kakao pupiņām skolēni pārvarēja milzīgo attālumu no Gvinejas līča Āfrikā līdz Rīgai. Skolēnus sajūsmināja šokolādes maģija. Tāpat viņi uzzināja, kā iesākās šokolādes ceļš uz Latviju.

Visbeidzot skolēni nogaršoja dažādus ēdienus „Lido”. Varētu iedomāties, ka noguruši no tik intensīvas programmas bērni atpakaļceļā mierīgi atpūtīsies, taču nekā tamlīdzīga! Visa ceļa garumā viņi aktīvi dalījās ar iespaidiem, bet autobusa salonu piepildīja jautrie bērnu smiekli. Kl. audz. Romualda Jermaka

Comments