...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

eTwinning Calendar of Friendship 2018

Publicēja 2018. gada 31. janv. 05:31Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2018. gada 31. janv. 23:25 ]
   No 2017.gada septembra līdz decembrim eTwinning ietvaros, kas ir Eiropas skolu sadarbības tīkls, norisinājās Starptautiskais projekts "eTwinning calendar of friendship 2018". Projektā piedalījās 12 dalībvalstis - Latvija, Albānija, Itālija, Ukraina, Vācija, Horvātija, Turcija, Lietuva, Tunisija, Gruzija, Moldova un Polija.
   Projekta mērķis bija izgatavot draudzības kalendāru. Katrai no dalībvalsts skolai bija jāizveido vienu kalendāra lapu līdz decembra beigām.
   Pats darbs sākās septembrī – mēs sagatavojām prezentāciju par mūsu valsti, pilsētu un, protams, arī par mūsu skolu. Oktobrī mēs veidojām pirmo un pēdējo kalendāra lapu sketčus, bet mēneša beigās balsojām par visinteresantākām lapām etwinning saitā. Novembrī mēs meklējām informāciju un gatavojām prezentāciju par Ziemassvētkiem Latvijā, bet 6.b klases skolēni zīmēja un veidoja svētku atklātnes, lika tās aploksnēs un adresēja citām projekta dalībvalstīm. Savukārt gada beigās mēs pabeidzām mūsu gatavoto kalendāra lapu – JŪLIJS. Ar nepacietību gaidījām un beidzot saņēmām apsveikumus no mūsu partneriem – gan atklātnes, gan arī mazus pārsteigumus. Decembra pēdējā nedēļā, kad visi projekta dalībnieki atsūtīja savas kalendāra lapas, mūsu kalendārs bija gatavs.
   Kalendārs rotā mūsu klasi un visiem ir iespēja to apskatīt.
Skolotāja A. Lukša

YouTube video


Comments