...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

ETwinning projekts 2017 "The European Day of Languages"

Publicēja 2017. gada 25. sept. 02:11Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2017. gada 27. sept. 08:03 ]
   Augusta beigās 16 Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolotāji (sākumskolas, dabaszinību, ģeogrāfijas, svešvalodu, latviešu un krievu valodas, sporta, matemātikas, informātikas) piedalījās un pilnveidojās “Ievads eTwinning” kursos, kur iepazinās ar eTwinning dotajām iespējām, eTwinning.lv un eTwinning.net platformu un starptautisko projektu nozīmi izglītībā.
   Skolotājus ieinteresēja iespēja piedalīties projektos, tāpēc entuziasma netrūka un darbs varēja sākties. Samērā īsā laika posmā tika īstenoti divi projekti, kuros piedalījās angļu valodas pedagogi, 5.а, 5.b, 6.а, 6.b, 7.а klase un viņu skolotāji. Abi projekti tika veltīti Eiropas valodu dienai, tāpēc loģisks to nosaukums - “Postcards for European Day of Languages 2017 “ , ”European Day of Languages - greetings across the miles”.
   Šo projektu ietvaros skolēni zīmēja, veidoja un parakstīja atklātnes angļu, krievu un latviešu valodā. Atklātnes vienoja viena tēma - Eiropas valodu diena. Viss darba process tika dokumentēts foto un video veidā. Katram projektam pielikumā tapa videosveiciens katrai projekta partnerskolai. Skolēni bija gandarīti par darbu un dalību projektā, jo viņu veidotās atklātnes devās uz Horvātiju, Itāliju, Lietuvu, Norvēģiju, Poliju, Slovākiju, Slovēniju, Franciju, Rumāniju, Grieķiju, Spāniju, Andoru, Ziemeļīriju, Albāniju, Vāciju, Serbiju un Čehiju.
   No dažām valstīm vienlaicīgi piedalījās vairākas skolas, tāpēc to skaits ir 32 – nedaudz lielāks par dalībvalstu skaitu.
   Nākamajā mēnesī darbu starptautiskajā projektā uzsāks sākumskolas un svešvalodu skolotāji un viņu skolēni.
   Vēlamies pateikties kursu organizatoriem: Ingūnai Lipskai no eTwinning NAD, Annai Beļskai no J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas un Natālijai Karpenko no Daugavpils Saskaņas pamatskolas.
Svešvalodu skolotājas I.Bovtramoviča un A.Lukša

YouTube video

Видео YouTube


Comments