...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Gaidot Ziemassvētkus

Publicēja 2016. gada 19. dec. 05:47Varaviksne Skola
   
Tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads, tie ir svētki, kad ģimenes salasīsies kopā, lai apsveiktu savus tuvākos cilvēkus šajos gaišajos svētkos. Viens no labākajiem veidiem, kā patīkami pārsteigt savus radiniekus, ir uzdāvināt pašu gatavotas Ziemassvētku apsveikuma atklātnes.
    7.a klasē tika organizēta Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikuma atklātņu sagatavošanas meistarklase, ko novadīja 7.a klases skolnieka Timofeja Grjaznova māte – Ilona Eisaka. Viņa iepazina bērnus ar atklātņu veidiem un atklātņu sagatavošanas paņēmieniem, parādīja bērniem savu atklātņu kolekciju. Bērniem tika piedāvāts pašiem sagatavot atklātni. Atklātņu veidošana ir ļoti aizraujošs un interesants process, kas ļauj izpausties katra individualitātei un fantāzijai, tāpēc laiks pagāja ļoti ātri un nemanāmi.
   Gala rezultātā katram bērnam sanāca oriģināla atklātne, kuru viņi ar prieku uzdāvinās saviem tuvajiem cilvēkiem. Visiem ļoti patika taisīt atklātnes, dauzi turpināja arī mājās taisīt atklātnes, lai Ziemassvētku vakarā sagādātu prieku un pārsteigumu visiem tuvajiem cilvēkiem.
   Izsaku Ilonai lielu pateicību par sadarbību un interesantu ideju.7.a klases audzinātāja N. Kirkiļeviča
Comments