...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Grupas „Namiņš” ikdiena un svētki

Publicēja 2013. gada 7. jūn. 02:44Varaviksne Skola

Mūsu skolā strādā divas sagatavošanas grupas , kuras apmeklē piecgadīgie un sešgadīgie bērni. Grupas strādā pēc PII režīma. Bērniem ir nodrošināta ēdināšana trīs reizes dienā un dienas miegs.

Sešgadīgo bērnu grupā " Namiņš” šīs gads bija bagāts ar notikumiem un interesants. Bērni iemācījās lasīt un rakstīt ne tikai dzimtajā, bet arī latviešu valodā. Viņi prot arī skaitīt, salīdzināt, saskaitīt un atņemt. Pirmsskolnieki runā angļu valodā, veido, zīmē, dzied, dejo, konstruē, nodarbojas ar sportu. Nodarbībās bieži izmantojam interaktīvo tāfeli, kas padara tās vēl interesantākās.

Grupa " Namiņš” piedalījās divos novada pasākumos: erudītu konkursā „Manai Krāslavai – 90!” un sadziedāšanas svētkos. Es esmu gandarīta ar bērnu panākumiem.

Mūsu grupā  ir izveidojusies tradīcija organizēt skaistus „ Rudens svētkus” , Lāčplēša dienai mēs veltījām „Spēkavīru izpriecas”, Ziemassvētku un Lieldienu pasākumos iepazināmies ar tautas tradīcijām, rotaļām, dziedājām tautasdziesmas. Ar aizrautību bērni gatavojās dzejolīšu svētkiem. Piedalījāmies festivālā „Pavasara talantu varavīksne”. Grupā mēs apsveicam bērnus dzimšanas dienā!

Mēs esam pateicīgi  skatītājiem:  māmiņām un tētiem, vecmāmiņām un vectētiņiem, brālīšiem  un māsiņām.

Skaisti, kaut arī skumji,  bija izlaiduma svētki.

Tagad mēs ļoti gaidām grupā " Namiņš” piecgadīgus zēnus un meitenes, lai kopā dotos aizraujošā, pārsteigumu pilnā ceļojumā uz Zinību valsti.

Viktorija Plociņa,

pirmsskolas grupas " Namiņš” skolotāja

namins


Comments