...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Jaunieši apgūst prasmi sniegt pirmo palīdzību

Publicēja 2014. gada 19. sept. 01:23Varaviksne Skola

   11. septembrī Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolēni, 10. a klase, piedalījās Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu Sarkanā Krusta komitejas un Norvēģijas Sarkanā Krusta izglītojošajā pasākumā, kas notika Krāslavas Valsts ģimnāzijā.

   Jauniešiem bija daudz pozitīvu iespaidu, savas pārdomas viņi izteica atsauksmēs.

   Jūlija Žuravļova: „Pirmo reizi savā dzīvē es mācījos sniegt pirmo palīdzību. Viss bija ļoti interesanti. Patīkami, ka Krāslavā ir draudzīgi jaunieši.”

   Dana Lukaševiča: „Mums pastāstīja, kā izvairīties no smēķēšanas, alkohola un narkotiku lietošanas un kā palīdzēt citiem. Man ļoti patika darbs grupās, un es gribētu, lai arī mūsu skolā notiktu līdzīgas Sarkanā Krusta aktivitātes.”

   Iveta Bitte: „Es daudz ko uzzināju par pirmo palīdzību. Mēs spēlējām, bija draudzīga atmosfēra.”

   Jolanta Konstantinoviča: „Paldies par šo interesanto dienu! Meitenes no Norvēģijas runāja ar mums angļu valodā, un mēs varējām pārbaudīt savas zināšanas un prasmes.”

   Arīna Tomāne: „Man patika jautri un aizraujoši konkursi – lai uzvarētu, bija nepieciešams ne tikai fizisks spēks, bet arī atjautība. Meitenes no Norvēģijas bija ļoti atsaucīgas un draudzīgas.”

   Elvīra Jančevska: „Šajā dienā mēs ieguvām svarīgu pieredzi un ieguvām zināšanas par to, kā sniegt pirmo palīdzību. Domāju, ka šādus pasākumus nepieciešams organizēt biežāk, jo jaunieši vēlas izteikt savu viedokli par dažādiem aktuāliem jautājumiem.”

   Ričards Pobudins: „Es biju sajūsmā par šo dienu, jo ieguvu vērtīgu informāciju.”

  Aigars Ļaksa: „Man patika tas, ka jauniešiem parādīja, kā pareizi strādāt komandā, ja kādam ir vajadzīga palīdzība.”

  Evelīna Skumbina: „Es gribētu, lai tādi pasākumi, ko organizēja Norvēģijas Sarkanā Krusta pārstāvji, notiktu katru gadu.”

   Izsakām lielu pateicību Sandrai Molotokai, Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu Sarkanā Krusta komitejas izpilddirektore, kas piedāvāja jauniešiem iespēju piedalīties šajā pasākumā!

 Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 10. a klases skolēnu atsauksmes apkopoja Galina Mikulāne

pirma_palidzibaComments