...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Kas nosaka līderi?

Publicēja 2013. gada 17. apr. 00:27Varaviksne Skola

 

 Brauciens uz ASV Vēstniecību Rīgā bija ilgi gaidīts un lolots.

   Kad mana angļu valodas skolotāja Jeļena Kļimova piedāvāja piedalīties ASV Vēstniecības projektā ,,Kas nosaka līderi?’’, es bez kavēšanās piekritu  un nevienu mirkli nenožēloju. Projekta ietvaros bija jāsagatavo videoklips un angļu valodā jāpastāsta par savu līderi. Mans līderis vienmēr ir bijusi māmiņa, jo viņa ir gan mana draudzene, gan māsa, gan padomdevēja un atbalstītāja.

   Ar sagatavotu darbu es tiku uzaicināta uz ASV Vēstniecību Rīgā, kur 22.martā notika projekta fināls. Protams, ļoti uztraucos, jo vajadzēja ne tikai stāstīt  par savu prezentāciju, bet arī piedalīties 20 min garajā intervijā angļu valodā. Ar mani sarunājās 4 intervētāji: divi projekta  uzvarētāji pagājušajā gadā, ASV  vēstniecības pārstāvis un projekta koordinators Andris Purvlīcis. Esmu ļoti apmierināta ar sevi, jo tiku galā ar visu, spēju pārvarēt savas bailes un nervozitāti, sapratu visus jautājumus un prātīgi atbildēju. Pēc intervijas man uzdāvināja dāvanu-trīs grāmatas par ASV izglītības sistēmu, kultūru un vēsturi. Biju ļoti priecīga!

     Mājās atgriezos laimīga un pacilāta. Ilgi nevarēju aizmigt, jo nemitīgi pārcilāju prātā visus dienas notikumus un domāju, kāds būs oficiālais mana darba novērtējums.


    28.martā atskanēja ilgi gaidītais zvans. Mani  apsveica ar iegūto 3.vietu un novēlēja veiksmi turpmākajā darbā.

   Manam priekam nebija robežu! Esmu lepna par to, ka spēju paveikt šo darbu. Milzīgu paldies gribu teikt saviem draugiem par palīdzību un atbalstu.

                                                                                                      Jūlija Seņkāne,12.b


Comments