...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Kluba „Varavīksne” dalībnieki iegūst „Mammadaba” Meistaru titulu

Publicēja 2013. gada 26. jūn. 01:37Varaviksne Skola

   

Klubs „Varavīksne” visa pagājušā mācību gada garumā projekta „Mammadaba” ietvaros izzināja mežu, izmantojot daudzveidīgas metodes un aktivitātes. Kluba dalībnieki jau trešo gadu aktīvi iesaistījās tajās un plānoja sasniegt augstāko mērķi – iegūt „Mammadaba” Meistaru titulu.

   Lai kļūtu par „Mammadaba” Meistariem, bija jāveic dažādi uzdevumi: jāpiedalās dabas sakopšanas talkā, jāstāda mežs, jātaisa un jāizliek putnu būrīši, jāpiedalās „Meža olimpiādē”, kas bija veltīta tēmai „Ģeogrāfija mežā”, kā arī jāapciemo kāds no „Mammadaba” tūrisma objektiem.

   Par katru no šīm aktivitātēm bērni saņēma maksimālu meistarības punktu skaitu. 2013. gadā kluba dalībnieki ir vienīgie „Mammadaba” Meistari Krāslavas novadā.

   Šogad projekta „Mammadaba” jaunums bija spēle „Mežotājs”. Tika gūts pozitīvs priekšstats par Latvijas valsts mežu apsaimniekošanu: plānošanu, meža atjaunošanu un dabas nepārtrauktību, modernas meža tehnikas izmantošanu un par to, kā, prasmīgi veicot darbus valsts mežos, tiek papildināts valsts budžets.

   Prieks, ka skolēnu aktivitātes ir novērtētas, un to apliecina piešķirtais „Mammadaba” Meistaru diploms. Tas atkal pavērs jaunas iespējas papildināt zināšanas vides izglītībā.

   Paldies visiem bērniem un viņu vecākiem, kā arī Dienvidlatgales virsmežniecības speciālistam Pāvelam Grišānam, jo šis ir bijis un būs mūsu lielais kopdarbs.

 Galina Mikulāne, kluba vadītāja

Comments