...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Kluba „Varavīksne” ekskursija uz Krāslavas novada Dzimtsarakstu nodaļu

Publicēja 2013. gada 11. okt. 04:49Varaviksne Skola

   Kluba „Varavīksne” dalībnieki turpina tradīciju – apmeklēt dažādas Krāslavas novada iestādes un organizācijas, lai iepazītos ar to darbības sfērām, mērķiem, darbinieku pienākumiem un novada iedzīvotāju iespējām saņemt kvalitatīvus pakalpojumus. Līdz ar to jaunieši īsteno savu vēlmi iesaistīties pilsoniskās līdzdalības aktivitātēs.

   Krāslavas novada Dzimtsarakstu nodaļā kluba dalībniekiem bija iespēja gūt priekšstatu par civilstāvokļu aktu reģistrāciju, apliecību, izziņu izsniegšanu, uzvārda, vārda vai tautības maiņu un citiem jautājumiem.

   Jaunieši iepazinās ar Krāslavas Dzimtsarakstu nodaļas vēsturi, arhīva materiāliem, dažādām veidlapām, kā arī uzzināja par to, kādas zināšanas un prasmes ir nepieciešamas, lai varētu  strādāt šajā iestādē.

   Īpašu interesi izraisīja ekskursija pa nodaļas telpām – kluba dalībnieki apskatīja halli, laulības reģistrācijas zāli, līgavas un līgavaiņa istabas.

   Izsakām lielu pateicību Krāslavas novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniecei Marinai Karļūnei par viņas laipnību un interesanto stāstījumu!

 Galina Mikulāne, kluba „Varavīksne” vadītāja


Comments