...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Kluba „Varavīksne” projekti

Publicēja 2012. gada 19. sept. 03:13Ilona Kolodnicka   [ atjaunināts 2012. gada 19. sept. 03:18 ]
   Kluba „Varavīksne” prioritātes šajā mācību gadā ir ekoloģija, brīvprātīgais darbs, personības attīstība, pilnveidošana un, protams, valodas.
   Skolēni darba grupās uzsāka dažādu projektu īstenošanu. Jau trešo gadu klubs piedalās vides izglītības projektā „Mammadaba”, izveidota darba grupa, kas iesaistās izdevniecības „Zvaigzne ABC” organizētajā erudīcijas konkursā, zēni gatavojas rudens pārgājienam –izstrādā programmu, gādā par aprīkojumu un materiālo nodrošinājumu.
   Lai veiksmīgi piedalītos projektā „Brīvprātīgais 2012”, kluba jaunieši uzsāka sadarbību ar Krāslavas novada pašvaldības iestādēm, noskaidrojot to vajadzības un vēlmes un atbilstoši saskaņojot veicamo brīvprātīgo darbu. Šis projekts tiek rīkots Izglītības un zinātnes ministrijas informatīvās kampaņas jauniešiem par brīvprātīgo darba ieguvumiem un iespējām ietvaros.
   14. septembrī notika tikšanās ar pašvaldības aģentūras „Labiekārtošana K” direktoru Ēvaldu Cauņu un darbu vadītāju Svetlanu Saksoni. Kluba dalībnieku iepazinās ar šīs iestādes uzdevumiem, struktūru, tehniku, piedalījās aptaujā, apskatīja siltumnīcu, kur audzē stādus pilsētas puķu dobēm un ieguva vērtīgus padomus par iespējām organizēt brīvprātīgo darbu.
   18.septembrī skolēni apmeklēja Krāslavas novada pašvaldības iestādi „Sociālais dienests”. Savas rekomendācijas kluba jauniešiem sniedza dienesta vadītāja Vija Bārtule, sociālā darbiniece Ineta Celitāne, Latvijas Sarkanā Krusta Krāslavas, Dagdas, Aglonas novadu komitejas izpilddirektore Sandra Molotoka.
   25. septembrī Sociālā dienesta darbinieki organizēs kluba „Varavīksne” dalībniekiem seminārnodarbību par sociālā darba aspektiem, brīvprātīgā darba mērķiem un uzdevumiem.
   Izsakām novada iestāžu darbiniekiem lielu pateicību par atsaucību, bet jauniešiem novēlam veiksmi projektu īstenošanā.
Galina Mikulāne, kluba vadītāja
Comments