...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Kluba „VARAVĪKSNE” projekts „Krāslavas novada veiksmes stāsti”

Publicēja 2015. gada 29. okt. 05:28Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2015. gada 29. okt. 05:28 ]

   Klubs „Varavīksne”, pateicoties Krāslavas novada pašvaldības finansējumam jauniešu iniciatīvu konkursa ietvaros, īstenoja savu projektu - „Krāslavas novada veiksmes stāsti”.

   Projekts iecerēts, lai veicinātu Krāslavas novada jauniešu aktivitāti, pilsonisko apziņu un iesaistīšanos uzņēmējdarbības un karjeras izglītības procesos Latvijā, jo jauniešiem trūkst konkrētu „labās prakses piemēru” un „veiksmes stāstu”, kas pārliecinoši un uzskatāmi parāda, ka Krāslavas novadā ir iespējams veidot veiksmīgu karjeru. Šo informāciju projekta ietvaros ieguva un apkopoja paši jaunieši.

   Projekta aktivitātes palīdzēja jauniešiem izzināt savas karjeras iespējas, veicināt uzņēmību un motivāciju mācīties un izvēlēties nākamo profesiju un izglītības ceļu atbilstoši savām spējām, interesēm un iespējām.

   Projekta īstenošanas gaitā jauniešiem tika nodrošināta iespēja satikties ar veiksmīgiem uzņēmējiem, speciālistiem un sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, iepazīties ar viņu „labās prakses piemēriem” un „veiksmes stāstiem”. Novada veiksmīgākie uzņēmēji un arī citu institūciju darbinieki atklāja savas veiksmes faktorus, kas ir bijuši izšķirošie viņu karjeras veidošanā, sniedza ieskatu pieprasītākajās kompetencēs, prasmēs, kā arī deva vērtīgus padomus jauniešiem.

   Viena no interesantākajām projekta aktivitātēm bija mācību ekspedīcijas, jaunieši apmeklēja veiksmīgākos Krāslavas novada uzņēmējus Aulejā un Kaplavā un satikās ar Annu Ļaksu un Ilzi Stabulnieci. Paldies par viesmīlību un atbalstu!

 

Kluba "Varavīksne" projekts

Galina Mikulāne, kluba vadītāja

Comments