...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Klubs „Varavīksne” saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības rakstu

Publicēja 2012. gada 7. dec. 04:30Varaviksne Skola
 
     Kluba „Varavīksne” dalībnieki - Jūlija Žuravļova, Evelīna Skumbina, Viktorija Cimmermane, Dana Lukaševiča, Elvīra Jančevska, Artūrs Purpišs, Ričards Pobudins, Iveta Bitte, Elvis Berjoza, Jevgēņijs Moisejevs, Arīna Tomane, Iļja Gavrikovs, Leonīds Labeckis, Artūrs Mironovičs, Artjoms Ivanovs- piedalījās projektā „Brīvprātīgais 2012”.
     Sadarbībā ar Krāslavas novada p/a „Labiekārtošana K” tika sakārtota teritorija (~1 km) Krāslavas pilsētas Aronsona ielā un Rancāna ielā (apkārt ceļam un ap kokiem), ka arī teritorija pilsētas nomalē blakus ceļam Krāslava- Baltkrievijas robeža, pie pieminekļa kritušajiem karavīriem (apkārt celiņam, ap krūmiem, ~50 m).
    Sadarbībā ar Krāslavas novada Sociālo dienestu un sabiedrisko organizāciju „Latvijas Sarkanais Krusts” notika izglītojošais seminārs par brīvprātīgo darbu. 
     Kluba dalībnieki apsveica pilsētas seniorus Veco ļaužu dienā. Jaunieši vēlējās iepriecināt Krāslavas pensionārus un uzlabot garastāvokli vecajiem cilvēkiem, ka arī pārliecinājās, ka brīvprātīgais darbs ne vienmēr saistīts ar fizisko darbu, bet var attīstīt garīgo pasauli un mainīt attieksmi pret citas paaudzes cilvēkiem.
Informāciju sagatavoja Galina Mikulāne, kluba vadītāja 

Comments