...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Konkursa „Saziņas tilts” finālspēle

Publicēja 2013. gada 3. maijs 04:30Varaviksne Skola

   

Sazinastilts

   25.aprīlī mēs, 8.b klases skolēni E.Vorobjova, V.Suhanova, S.Stepiņa, R.Žavoronkova, A.Ļaksa un M.Šlapins, kopā ar savu klases audzinātāju V.Purpišu devāmies uz Rīgu. Ģertrūdes ielas teātrī Radošuma nedēļas 2013 norises laikā notika konkursa „Saziņas tilts” finālspēle, un 8 Latvijas skolu komandas cīnījās par galveno balvu - lidojumu Aerodium vēja tunelī.

   Komandu radošumu un zināšanas fināla uzdevumos vērtēja profesionāla un talantīga žūrija: Havjers Fernandess – Latvijas patriots, valodu skolas „Seneca” dibinātājs; Marija de la Diaza Mendoza – Latvijas Universitātes valodu skolas un Rīgas Kultūru vidusskolas pedagoģe; Valda Salmiņa – tulkotāja, armēņu un vācu filoloģe; Laura Tidriķe – valodniece un vācu valodas speciāliste, tulkotāja; Manuels Fernandess – Latvijas Universitātes mūzikas pedagogs.

   Finālspēles uzdevumi nebija viegli, jo mums vajadzēja sacerēt turpinājumu latviešu tautasdziesmām, atbildēt uz dažādiem jautājumiem par Latvijas kultūru, pasaules valodu daudzveidību.  Tā kā atraktīvās žūrijas sastāvā bija trīs spāņi, viens no interesantākajiem uzdevumiem bija sacerēt dziesmai vārdus un kopā ar spāņiem ģitāras pavadījumā to nodziedāt. Tieši šo uzdevumu mēs izpildījām ar milzīgu prieku!

   Neraugoties uz to, ka mēs netikām pie galvenās balvas, mēs ar sajūsmu atcerēsimies šo laiku (divus mēnešus), kad kopā atbildējām uz jautājumiem, pildījām radošus uzdevumus, veidojām klipus un gatavojām mājas darbu finālspēlei. Var teikt, ka dalība LVA projektā bija visskaistākais šī mācību gada piedzīvojums.

   Mūsu komanda pateicas skolas administrācijai par finansiālo atbalstu.

                                                        S.Stepiņa, R.Žavoronkova, 8.b klase
Comments