...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Vitālijs Poļakovs - konkursa „Latvijas Maksimālisti” laureāts

Publicēja 2015. gada 20. maijs 03:25Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2015. gada 20. maijs 22:48 ]
APSVEICAM
12.b klases skolēnu Vitāliju Poļakovu ar saņemto balvu stipendiju konkursā „Latvijas Maksimālisti”!

   Sestdien, 16.maijā, koncertzālē „Rīga” svinīgā un emocionālā gaisotnē tika sumināti un apbalvoti stipendiju konkursa „Latvijas Maksimālisti” laureāti – stipendijas saņēma 50 talantīgākie un apņēmīgākie Latvijas skolēni, bet 10 speckategorijas uzvarētāji saņēma planšetdatorus. Kopumā konkursā piedalījās 312 talantīgākie skolēni no visas Latvijas. Visaktīvāk pārstāvētās konkursa kategorijas bija sports un veselība, mūzika, māksla un speckategorija. 
   Skatītāju simpātijas balvu – dāvanu karti 300 eiro vērtībā no Maxima Latvija - ieguva mūsu skolas skolēns Vitālijs Poļakovs, kas pieteica savu talantu sporta un veselības kategorijā, parādot savus panākumus tādā sporta veidā kā autokross.
   Stipendiju konkurss „Latvijas Maksimālisti” ir Maxima Latvija sociālais projekts, kas tika uzsākt 2014.gada oktobrī un dalībnieku pieteikumi tika saņemti 5 mēnešu garumā – no oktobra līdz pat februārim. Kopējais Maxima stipendiju fonds bija 30 000 eiro. 1.vietas ieguvēji katrā kategorijā saņēma 1 500 eiro stipendiju, 2.vietas ieguvēji 1 000 eiro stipendiju, bet 3.vietas ieguvēji 500 eiro stipendiju. Savukārt 35 skolēni saņēma 400 eiro lielu stipendiju. Konkurss dalībnieki tika vērtēti piecās konkursa kategorijās – eksaktās zinības, humanitārās zinības, māksla, mūzika un sports un veselība, kā arī speckategorijā 5.-6.klašu skolēniem.
Piedalies arī Tu!
Vairāk informācijas: www.maksimalisti.lv
Comments