...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Krāslavas jaunieši piedalījās barikāžu rekonstrukcijas spēlē

Publicēja 2016. gada 20. janv. 03:28Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2016. gada 20. janv. 03:36 ]

   15. janvārī Krāslavas Varavīksnes vidusskolas teritorijā notika pasākums par godu 1991. gada barikāžu aizstāvju piemiņai. Tematiskajā vēstures rekonstrukcijas spēlē piedalījās Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas teritoriālās struktūrvienības audzēkņi, kā arī Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolēni. Šo interaktīvo pasākumu organizēja partijas Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” - „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” pārstāvji.
   Risinot tematiskus intelektuālos un fiziskos uzdevumus, jaunieši varēja iejusties to notikumu atmosfērā, kas izvērsās pirms 25 gadiem. Sadalījušies komandās un ievēlējuši līderus, puiši un meitenes ierīkoja barikādes, iekūra ugunskuru, vārīja zupu, uztaisīja un pārvarēja šķēršļu joslu.
   ,,Šie jaunie cilvēki ir tie, kas nākotnē kļūs par valsts vīriem, uzņēmējiem, celtniekiem. Viņiem ir jābūt spējīgiem aizstāvēt savu valsti, savu ģimeni un savas intereses,” uzsvēra politiskās apvienības ģenerālsekretāra vietnieks Ēriks Eriksons.
   Pasākuma noslēgumā tika organizēta viktorīna, skolēnu varēja pārbaudīt savu erudīciju, pēc tam notika pasākuma dalībnieku diskusija, kā arī saruna ar 1991. gada barikāžu dalībnieci Irēnu Gončarovu, kura dalījās savās atmiņās.

Barikādes 2015

Elvīra Škutāne (Krāslavas vēstis)

Comments