...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Krāslavas pamatskolas skolēnu radošo darbu krājuma „Nekur nav tik labi kā mājās” Atvēršanas svētki

Publicēja 2013. gada 17. dec. 04:58Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2013. gada 17. dec. 22:31 ]

   

12.decembrī mēs bijām uzaicināti uz Krāslavas pamatskolas skolēnu radošo darbu krājuma „Nekur nav tik labi kā mājās” Atvēršanas svētkiem.  Šajā pasākumā apsveica skolēnus, kuri veidoja krājumu – rakstīja radošos darbus, ilustrēja. Uz skatuves uzstājās skolas teātra dalībnieki, skanēja dziesmas vokālo ansambļu izpildījumā. Mēs arī apbalvojām krājuma autorus – rakstniekus un māksliniekus.

   Divas nedēļas mēs, 4.b un 8.c klases skolēnu grupa kopā ar savām skolotājām L.Buhalovu un V.Purpišu,   lasījām un izvērtējām krājuma darbiņus,  un katrā no tiem atradām kādu „rozīnīti”’- neparastu ideju, interesantu tēlu, spilgtu tēlainās izteiksmes līdzekli. Ar patiesu prieku mēs pasniedzām saviem draugiem diplomus par  tēlojuma oriģinalitāti,  visskaistāko dzejas tēlu, pievilcīgāko Krāslavas tēlojumu, vissirsnīgāko stāstu... Nomināciju bija daudz!

   Šis krājums ir pievilcīgs ne tikai ar literārajiem darbiem, bet arī ar skaistiem zīmējumiem. Mēs apbalvojām  māksliniekus par superīgu ideju, oriģinālāko ģimenes tēlojumu,  romantiskāko dabas tēlojumu. Uzvaru nominācijā „Labākais mākslinieks” mēs piešķīrām Daigai Vagalei un Dāvidam Babrovskim, jo viņu darbi ir lieliski.

    Mēs gribam pateikties par sadarbību un ielūgumu uz  pasākumu un ceram, ka turpināsim šo tradīciju arī turpmāk.

                                                                                                                     8.c klases skolēnu grupa

 
Comments