...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Krievu valodas un literatūras nedēļa

Publicēja 2014. gada 21. nov. 01:07Varaviksne Skola
Krievu valodas un literatūras nedēļas laikā skolēni varēja uzzināt daudz jauno.

5.klašu skolēni skolas bibliotēkā runāja par vārdnīcu pasauli. Tagad viņi var droši atrast atbildi uz saviem jautājumiem.

6.klašu skolēni rādīja savas zināšanas pasaku pasaulē. Uzvarēja 6.b klases komanda „Bogatiri”, 2.vieta – 6.a klases komandai „Lukomorje”.

7.klašu skolēni tikās ar skolas dzejnieci 12.b klases skolnieci Karinu Biruli. Viņa pastāstīja par uzrakstītajiem dzejoļiem, lasīja jaunus dzejoļus. Skolēni varēja uzdot viņai jautājumus.

8.klašu skolēni devās „Jūras piedzīvojumos”. Spēles laikā viņiem vajadzēja izdīvos jūrā tāpat ka Robinsonam Kruzo. 2.un 3.vietu izcīnīja 8.b klases komandas. Labākie komandu spēlētāji bija E.Paškevičs, A.Saviča no 8.b klases un Ē.Zaikovska no 8.a klases. Viņiem tika piešķirts Robinsona tituls. Robinsona draugi kļuva vairāki skolēni: R.Lovins, I.Zaicevs (8.b), D.Solima, Ņ.Tereško, J.Corša, I.Lukaševiča, V.Brazeviča, Ņ.Nikitins (8.a).

9.klašu skolēni runāja par A.Puškina draugiem. Viņi lasīja dzejoļus, skatījās filmas fragmentu „18 - 14”.

Vidusskolas skolēni bija uzaicināti uz „Dzejas vakaru”. Pasākuma tēma – „Dāviniet sievietei ziedus”. 12.b klases skolēni lasīja dzejoļus, zēni uzdāvināja meitenēm, skolotājiem un viesiem ziedus. Pasākuma otrajā daļā skolēni varēja nolasīt savus mīļākos dzejoļus un noklausīties K.Birules un V.Makovska sacerēto dzeju. Kopā ar mūsu skolas dzejas cienītājiem bija arī ģimnāzijas un pamatskolas skolēni.

5. – 12.klašu skolēni nedēļas laikā rakstīja diktātu. Katrā klasē tika nosaukts labākais pareizrakstītājs.

Paldies visiem, kuri piedalījās krievu valodas un literatūras nedēļas pasākumos.


Krievu valodas un literatūras skolotāji

Comments