...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Labo darbu nedēļa

Publicēja 2014. gada 13. okt. 02:39Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2014. gada 20. okt. 02:50 ]


   Šonedēļ mūsu skolā ir labo darbu nedēļa. Mūsu 11.a klase nolēma aiziet ciemos uz „Mūsmājām” pie maziem bērniem. Mēs nopirkām konfektes, un aizgājām ciemos. Bērni bija ļoti priecīgi un pārsteigti. Mēs visi kopā aizgājām pastaigāties. Bērniem mirdzēja acis aiz laimes un prieka. Mēs arī bijām ļoti priecīgi padarīt kaut ko labu mazuļiem. 

Samanta Miglāne           5.c klases skolēni strādāja skolas bibliotēkā, kārtoja un laboja grāmatas, tīrīja grāmatu plauktus, palīdzēja skolas bibliotekārei.

    5.c un 8.c klašu skolēni sakopa savas skolas pagalmu un vāca atkritumus. Tas no mums neprasa daudz, bet mēs visi kopa darām labo darbu. Mēs visi par tīru Krāslavu!

   Laikā periodā no 13.10.2014 līdz 19.10.2014. notika ikgadējā akcija „Labo darbu nedēļa”, kuru organizē labdarības organizācija Palīdzēsim.lv. Akcijas ietvaros Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 8.b klases skolēni veica makulatūras vākšanu ar mērķi saglabāt vienu no Latvijas bagātībām - Latvijas mežus.
   Kopumā vienas nedēļas laikā tika savākts 1284 kg makulatūras. Tā kā vienas tonnas papīra izgatavošanai tiek patērēts apmērām 5,6 m3 koksnes, tad var teikt, kā akcijas ietvaros tika saglabāts 7,2 m3 koksnes, jeb 5-6 koki.
Paldies visiem, kas iesaistījās akcijā.
                                                Kl. audzinātāja  Natālija KirkiļevičaComments