...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Latgales mazpulku projektu forums

Publicēja 2016. gada 7. nov. 09:05Ilona Kolodnicka   [ atjaunināja Varaviksne Skola 2016. gada 9. nov. 02:29 ]

     

   Šoruden Latgales mazpulku projektu forums norisinājās Krāslavā. Mūsu skolas mazpulku „Ceļteka” tajā pārstāvēja 7.a klases skolēni E. Vivate, A.Grodja, A.Paņko, O.Kleščinska, V. Hveckoviča un G.Ungurs. Pils staļļos tika rīkots gadatirgus,kur mūsu mazpulcēni pārdeva karstu zāļu tēju un piedāvāja pamieloties ar dažādiem cepumiem un pīrāgiem.    Pēc tam foruma dalībnieki savās grupās aizstāvēja izstrādātos projektus. Olīvija un Aleksandra īstenoja projektu „Liliju daudzveidība manā dārzā”. Viktorija vasarā audzēja barību saviem papagaiļiem. Alīna un Guntis nodarbojās ar ārstniecības augu audzēšanu. Evelīna audzēja citronmētru un piparmētru un vārīja ievārījumus no piparmētras. Visu darba procesu viņa parādīja videosižetā. Mūsu mazpulcēni pirmo reizi piedalījās forumā un, protams, ļoti uztraucās, prezentējot sava darba augļus.Rezultāti priecē, jo Evelīna saņēma Atzinības rakstu, bet Guntis ieguva 2.vietu.
   Pateicības rakstu pasniedza arī Gunta māmiņai Irēnai Ungurei. Viņa palīdzēja organizēt mazpulka darbu skolas Miķeļdienas gadatirgū, palīdzēja mums sagatavoties forumam. Liels paldies!
   Paldies mazpulcēniem un skolotājai Janīnai Romanovskai par to, ka pagājušajā mācību gadā viņa aktivizēja skolas mazpulka darbību. Novēlu mūsu mazpulcēniem popularizēt Latvijas mazpulka vērtības ar saviem labi padarītiem darbiem un jaunām idejām!

 

Mazpulka atbalstītāja V.Purpiša.
Comments