...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Latgales reģiona 15. atklātās matemātikas olimpiādes uzvarētāji mācās Varavīksnes vidusskolā

Publicēja 2018. gada 24. apr. 03:45Varaviksne Skola
   
   Daugavpils Centra vidusskolā 14. aprīlī notika Latgales reģiona 13.atklātā matemātikas olimpiāde 4. kl. skolēniem.
   Olimpiāde tiek rīkota ar mērķi veicināt skolēnu interesi par nestandarta uzdevumu risināšanu matemātikā, aktivizēt un padziļināt matemātikas apguvi stundās un ārpusstundu laikā, piedāvāt skolotājiem vienotus kritērijus sava darba efektivitātes novērtēšanai un veicināt Latgales reģiona matemātikas skolotāju sadarbību.
   Šajā olimpiādē Krāslavas novadu un Varavīksnes vidusskolu pārstāvēja 4. a klases skolēni, kas uzrādīja augstus rezultātus skolas un novada līmenī. Viņi šāda mēroga olimpiādē piedalījās pirmo reizi. Protams, bērni ļoti uztraucās par to, kā viņi tiks galā ar uzdevumiem. Bet piedalījās veiksmīgi un atbrauca mājās ar diplomiem. Tie ir 4.a kl. skolēni Rihards Sorogovecs – 1. vieta un Nikola Stepaņenko – 2. vieta.
   Skolēni, kas piedalījās reģionālajā olimpiādē, bija ļoti disciplinēti un labi organizēti. Malači! Liels paldies vecākiem par bērnu audzināšanu, paldies olimpiādes organizatoriem par siltu uzņemšanu, lielisku koncertu un gardām pusdienām!
   Mūsu skolas pedagogi cenšas attīstīt talantīgo bērnu spējas un dot viņiem iespēju pārbaudīt savus spēkus olimpiādēs eksaktajās zinībās. Dalība olimpiādēs ir ļoti nozīmīga bērna personības izaugsmes procesā.

Tatjana Markušenoka, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sākumklašu skolotāja, 4. a klases audzinātāja
Comments