...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Latvijai – 98!

Publicēja 2016. gada 22. nov. 05:51Varaviksne Skola
   Ir sagaidīta mūsu valsts 98.dzimšanas diena. Svētku laiks ir garām, izskanējuši koncerti, noritējušas dažādas aktivitātes . Ir vēlme atskatīties uz paveiktajiem darbiem, kuri sniedza vislielāko gandarījumu.
   Novembra pirmajās nedēļās skolēni rotāja skolas telpas –mācību kabinetus un vestibilus.Bija iespēja darboties rotājumu darbnīcā,kuru vadīja skolotāja Jevgēnija Sergejenko. 1.-4.klašu skolēni meistaroja apsveikumus, kurus bija iespējams aplūkot sākumskolas vestibilā. Ikviens 5.-8.klases skolēns parūpējās par interesantu skolas telpas rotu – Latvijas karte ar novēlējumiem un sirdij tuviem vārdiem.
   14. novembrī skolā notika tradicionālā sadziedāšanās, kurā piedalījās visi 1.-12.klašu skolēni un skolotāji, atklāts Latvijas simtgades pulkstenis un Labo darbu koks. Pulkstenis skaitīs dienas līdz apaļajai jubilejai, bet Labo darbu koks ‘’apkopos’’ visus labos darbus, kurus paveiksim līdz 18.11.18!
   15.novembrī suminājām labo darbu darītājus.
   16. novembrī 1.-3. un 4.-6. klašu skolēni piedalījās svētku koncertā, bet 17.novembrī vienaudžu māksliniecisko sniegumu baudīja 7.-8. un 9.-12.klašu jaunieši. Lielu lielais paldies par svētku pasākumu sagatavošanu mūsu skolotājiem: Krāslavas novada zēnu kora ‘’Bundzinieki’’ vadītājai Ritai Andrejevai un Ilonai Aprupei, Nadeždai Tadello , Nadeždai Adamovičai, Jevgēnijai Sergejenko, Jevgēnijai Bizņai, Andrejam Jakubovskim,Valentīnai Purpišai, Ritai Čerņenko, Galinai Mikulānei, Ludmilai Buhalovai, Verai Avotai, visiem klašu audzinātājiem, Jevai Bojarčukai, Ivanam Lukšam, foto un video speciālistei Anželai Semjonovai, skolas parlamenta pārstāvjiem, par telpu uzkopšanu - skolas apkopējām! Lai skaists un panākumiem bagāts ceļš uz Latvijas simtgadi!

Видео YouTube


Comments