...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Latvijas Maksimālisti

Publicēja 2016. gada 31. maijs 00:53Varaviksne Skola
   
   27.maijā notika stipendiju konkursa „Latvijas Maksimālisti” apbalvošanas ceremonija, kuras laikā paziņoja un ar stipendijām apbalvoja talantīgākos un mērķtiecīgākos Latvijas jauniešus, kuri sevi pierādījuši eksakto zinātņu, sporta un veselības, mūzikas un mākslas jomās un kuri tika atzīti par konkursa favorītiem pēc žūrijas vērtējuma.
   Talantīgos jauniešus no visas Latvijas apbalvošanas ceremonijā Jāņa Romanovska vadībā sveica konkursa žūrija: „Ghetto Games” vadītājs Raimonds Elbakjans, režisors Andris Gauja, dziedātāja Aminata Savadogo, fizikas skolotājs Valdis Zuters un sporta žurnāliste Viktorija Kamaza.
   Stipendiju konkurss „Latvijas Maksimālisti” ir uzņēmuma SIA „Maxima Latvija” sociālais projekts.

   Kopējais stipendiju fonds ir 35 000 
eiro. Informācija: http://straume.lmt.lv/ .
   Šogad stipendiju konkursā „Latvijas Maksimālisti” piedalījās arī mūsu skolas skolēni: E.Jančevska, J.Žuravļova, E. un A.Purpiši. Visi dalībnieki, kas bija izpildījuši konkursa nolikumā noteikto pieteikšanās kārtību, saņēma "Maxima Latvija" dāvanu karti 20 eiro vērtībā. Veiksme uzsmaidīja Elvīrai un Artūram, jo pēc žūrijas vērtējuma viņi bija atzīti par oktobra un novembra finālistiem un apbalvošanas ceremonijā saņēma 400 eiro stipendiju savu talantu un prasmju attīstībai.
   Katru gadu stipendiju konkursā savus spēkus izmēģināt tiek aicināti 5.–12. klašu skolēni. Plašāka informācija ir pieejama mājas lapā www.maksimalisti.lv.


Comments