...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Latvijas Republikas 95.gadadienai

Publicēja 2013. gada 22. nov. 01:52Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2013. gada 22. nov. 04:00 ]

   

   Tuvojoties Latvijas Republikas 95.gadadienai, skolā tika izvietoti svētku dekoru elementi valsts karoga krāsās.

   Svinības ievadīja kolektīvs darbs. 5.-6.kl. skolēni veidoja savas dzimtas koku, 7.kl. skolēni veidoja videoklipus „Kas man patīk Latvijā?”, 8.kl. inscenēja Ievas Nikoletas Dalbiņas „Pasaku par Latviju”. Notika daiļlasītāju pēcpusdiena „Veltījums Ojāra Vācieša 80.dzimšanas dienai”. Tika radīti darbi „Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā”, „Mans labais darbs”, tapa videosižets konkursa „Tās dienas acīm” ietvaros.

   Svinīgie pasākumi noritēja 14., 15.novembrī. Tajos skanēja arī mūsu audzēkņu pārdomas par dzimteni. Lūk, dažas no tām...

Mana mīļā Latvija! Apsveicu Tevi dzimšanas dienā! Gribu novēlēt Tev šajā dienā godīgus un uzticamus iedzīvotājus, cilvēkus, kuri Tevi mīlēs no visas sirds un nekad neatstās bēdās. Es gribu, lai Latvijā dzīvotu radoši, uzņēmīgi, optimistiski cilvēki, kuriem būtu vēlme prātīgi saimniekot un pašiem realizēties. Es novēlu Tev, mana Dzimtene, cilvēkus, kuri mīlēs dabu un visu dzīvo, kuri saudzēs mūsu dabas un kultūrvēsturiskās vērtības, jo tā ir bagātība, ko gribam atstāt nākamajām paaudzēm.  

Rita Zaikovska

 Latvija, es Tevi mīlu! Man ir sāpīgi skatīties, kā izmirst mūsu pilsētas un lauki. Mani satrauc tas, ka pa ielām brauc lielas, baļķiem piekrautas mašīnas. Mani pārsteidz nesaimnieciskums un bezatbildība. Es brīnos par dažu politiķu un sabiedrībā pazīstamu cilvēku netikumiem, par korupcijas uzplaukumu, par iedzīvotāju vienaldzību un spēju pielāgoties šiem apstākļiem.

Dmitrijs Suško 

 Mūsu Latvijā cilvēki ir īpaša rūdījuma, jo no paaudzes paaudzē ir stiprinājuši tradīcijas un dzīves principus. 

Aigars Kučiks

Nav svarīgi, ka projām aizbrauc daži, es ticu, ka dienās Tu kļūsi par dižu valsti, un visi tie, kas aizbrauca, atgriezīsies. 

Vladislavs Makovskis

 

Comments