...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Lekcija par Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē

Publicēja 2015. gada 21. maijs 01:43Varaviksne Skola
  Krāslavas Varavīksnes vidusskolā 18.05. norisinājās lekcija par Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, kurās jaunieši uzzināja vairāk par ES Padomi, Trio prezidentūru, Latvijas prezidentūras norisi un prioritātēm.

   Nodarbība sastāvēja no īsas prezentācijas un kopīgā grupu uzdevuma. Lielāko daļu lekcijas jaunieši strādāja patstāvīgi un bez grūtībām tika galā ar sarežģītajiem uzdevumiem. Jauniešiem lekcija šķita noderīga: ‘’Šajā lekcijā ieguvu daudz jaunas informācijas par prezidentūru. Īpaši patika uzdevums un tas, ka katrs izcēla spilgtāko faktu, ko uzzināja šīs lekcijas laikā,’’ stāsta Evelīna. Arī Karīna ar lekciju ir apmierināta: ‘’Lekcija ļoti patika, jo uzzināju jaunu informāciju un atcerējos to, ko biju aizmirsusi. Un galvenais, ka nebija neviena skolnieka, kurš bija aizņemts ar citām lietām. Visi klausījās un darīja prasīto ar lielo interesi.’’ Savukārt, Nikolajam patika darbs grupās, neformālā atmosfēra un viegli saprotamais skaidrojums.

Skolu nodarbību vizīšu programmu koordinē Klubs "Māja" ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāta atbalstu.

Informāciju sagatavoja:

Biruta Daņiļeviča

Klubs ‘’Māja’’ dalībniece

Tel:29502733

e-pasts:biruta.danilevica@va.lv

Comments