...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Mācību gada izskaņā….

Publicēja 2019. gada 14. maijs 02:59Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2019. gada 14. maijs 03:00 ]

  Pavasaris klāt! Mēs, vienpadsmitie, neviļus sapņojam par atpūtu, bet 12.klases skolēni gatavojas nopietniem dzīves pārbaudījumiem. Priekšā eksāmeni, turpmākā dzīves ceļa izvēle.
   Krāslavas Varavīksnes vidusskolā ir skaista tradīcija – 11.klases skolēni organizē vakaru 12.klases skolēniem. Viņiem tas ir skolas dzīvē pēdējais pasākums, vēl tikai izlaidums un tad … . Pasākumu nolēmām organizēt skaistā un vēsturiskā vietā, kas liktu justies īpaši, jo vēlējāmies, lai kopā būšanas brīdis paliek atmiņā ilgi. Izvēle krita par labu Krāslava pils kompleksam.
   Pasākuma programmu veidojām pārdomāti, jo mūsu mērķis bija sagādāt pārsteigumu. Un mums tas izdevās! Tiesa, neiztikām bez skolotāju palīdzības. Uz pasākumu uzaicinājām viņu pirmās klases audzinātājas, kuras dalījās atmiņās un novēlēja izdošanos visos darbos. Katram topošajam absolventam piemeklējām nomināciju, piemēram, ‘’Siržu lauzējs’’, ‘’Klases stiprākais’’, ‘’Modes noteicēja’’ un citas. Jā, nominācijas ar nelielu humora piedevu, bet tas tikai vairoja prieku! Skolotāju sarūpētajā video sveicienā skanēja optimisma pilni vārdi un vēlme pēc laika jauniešus atkal redzēt Krāslavā, bet skolas Jaungada pasaku dalībniekiem pasniedza bilžu rāmīti, kurā viņš redzams kādā no lomām. Jaunieši rakstīja sev vēstuli, kuru izlasīs pēc pieciem gadiem skolas absolventu vakarā. Varēs lasīt un izvērtēt, kā tai dzīvē veicies, bet līdz tam brīdim vēstules glabās viņu audzinātāja, skolotāja Rita Čerņenko. Neiztikām bez dziesmām, kuras izjusti nodziedāja 12.klases meitenes. Īpašas emocijas virmoja brīdī, kad jaunieši teica pateicības vārdus skolai, skolotājiem un klases biedriem.Tie bija skaisti vārdi, kas nāca no sirds.
   Laiks, kas bija atvēlēts pasākumam, paskrēja nemanot, kā nemanot paskrēja divpadsmit skolas gadi. Pasākuma izskaņā vēl tikai foto piemiņai! Paies gadi, un tikai fotogrāfijās mūsu divpadsmitie vienmēr būs tādi, kādi bija 2019.gada 25.aprīlī. 

YouTube video


Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 11.a klase 
Foto Alīna Lukša
Comments