...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Mācību projekta „Skolas, pašvaldības un uzņēmumu ilgtspējīgas sadarbības modelis karjeras attīstības atbalstam” jaunumi

Publicēja 2014. gada 25. apr. 02:10Varaviksne Skola

   

Mācību projekta „Skolas, pašvaldības un uzņēmumu ilgtspējīgas sadarbības modelis karjeras attīstības atbalstam” ietvaros mēs izveidojām  jaunu ekskursijas maršrutu ”Krāslavas leģendas”.  14.aprīlī mums bija iespēja novadīt savu pirmo ekskursiju. Pie mums atbrauca 7.klases skolēni no Dagdas vidusskolas. Pirms viņus satikām, mēs bijām nedaudz satrauktas, jo tā bija mūsu pirmā pieredze un gribējās, lai viss izdotos.

       Ekskursija pa pilsētu bija 2 stundas. Viss sākās Pilskalnā un beidzās pie Persteņezera. Pie katra  maršruta objekta mēs stāstījām leģendas. Redzējām, ka mūs klausās ar lielu interesi. Arī pastāstījām, kādi pasākumi notiek Krāslavā un ko var apmeklēt.

      Pēc ekskursijas pilsētā mūs palūdza parādīt skolu un, protams,  mēs izdarījām to ar prieku. Parādījām daudzas telpas, pastāstījām par tradīcijām un aizvedām uz ēdnīcu. Mūsu tūristi pateica, ka pie mums skolā ir ļoti garšīgas pusdienas.

      Pēc ekskursijas dzirdējām daudz patīkamu vārdu.

      „Mēs nedomājām, ka Krāslava ir tik interesanta pilsēta. Kad mēs atbraucām uz Krāslavu, Diāna un Laura organizēja mums tik aizraujošu ekskursiju, kura paliks mūsu atmiņā. Mēs lieliski pavadījām laiku un sapratām, ka tepat,Latgalē, ir tik skaista un neparasta vieta, kur ar daudziem objektiem saistītas leģendas. Meitenes ļoti skaisti stāstīja un bija labas gides. Šī bija viena no labākajām ekskursijām, kurās mēs esam bijušas. Mēs lepojamies ar to, ka Latgalē ir tāda pilsēta – Krāslava.”

Dagdas vidusskolas 7.b klases skolnieces.

       Ļoti patīkami, ka cilvēki apmeklē mūsu pilsētu, un mēs ceram, ka tūristu skaits pieaugs. Kaut gan mūsu pilsēta nav liela, te ir burvīga daba un vēsturiski objekti, kurus ir vērts apskatīt!

Diāna Bulavska un Laura Berga, projekta dalībnieces

Comments